| MOQ: | 200 τεμ |
| Price: | Negotiated |
| Τυπική συσκευασία: | Τσάντα & χαρτοκιβώτιο PE |
| Προθεσμία παράδοσης: | 25-35 ημέρες |
| Τρόπος πληρωμής: | T/T |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού: | 15 εκατομμύρια σετ ανά έτος |
| Παράμετρος | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Σχήμα | Α23006/Α23050 |
| Μέγεθος σχισμάτων | 12x19mm/19x16.5mm |
| Τετάρτη | 12/24VDC |
| Δείκτης αναπαραγωγής χρώματος (CRI) | > 90 |
| Πηγή φωτός | SMD2835 |
| Δύναμη | 8W/m |
| Επιλογές θερμοκρασίας χρώματος | 3000K/4000K/6000K |
| Κλειστή επαγωγής | / |
| Γωνία εκπομπής | Πάνω και κάτω φωτισμός |
| Επιλογές χρώματος στεγασμάτων | Αρχικό χρώμα αλουμινίου & σκούρο γκρι |
| Προσαρμογή μήκους | Υποστηρίζεται (προσαρμόζεται ανά απαιτούμενο μέγεθος) |
| Τύπος εγκατάστασης | Ενημερώστε το ξύλινο ράφι. |
| MOQ: | 200 τεμ |
| Price: | Negotiated |
| Τυπική συσκευασία: | Τσάντα & χαρτοκιβώτιο PE |
| Προθεσμία παράδοσης: | 25-35 ημέρες |
| Τρόπος πληρωμής: | T/T |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού: | 15 εκατομμύρια σετ ανά έτος |
| Παράμετρος | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Σχήμα | Α23006/Α23050 |
| Μέγεθος σχισμάτων | 12x19mm/19x16.5mm |
| Τετάρτη | 12/24VDC |
| Δείκτης αναπαραγωγής χρώματος (CRI) | > 90 |
| Πηγή φωτός | SMD2835 |
| Δύναμη | 8W/m |
| Επιλογές θερμοκρασίας χρώματος | 3000K/4000K/6000K |
| Κλειστή επαγωγής | / |
| Γωνία εκπομπής | Πάνω και κάτω φωτισμός |
| Επιλογές χρώματος στεγασμάτων | Αρχικό χρώμα αλουμινίου & σκούρο γκρι |
| Προσαρμογή μήκους | Υποστηρίζεται (προσαρμόζεται ανά απαιτούμενο μέγεθος) |
| Τύπος εγκατάστασης | Ενημερώστε το ξύλινο ράφι. |