| Adedi: | 200 adet |
| Price: | Negotiated |
| Standart Paketleme: | PE Torba ve Karton |
| Teslim süresi: | 25-35 gün |
| Ödeme yöntemi: | T/T |
| Tedarik Kapasitesi: | Yılda 15 Milyon set |
| Parametre | Detaylar |
|---|---|
| Model | A23006/A23050 |
| Yarıklı Boyut | 12x19mm/19x16.5mm |
| Ürün Voltajı | 12/24VDC |
| CRI (Renk Geriverim İndeksi) | > 90 |
| Işık Kaynağı | SMD2835 |
| Güç | 8W/m |
| Renk Sıcaklığı Seçenekleri | 3000K/4000K/6000K |
| Endüksiyon Anahtarı | / |
| Yayın Açısı | Yukarı ve Aşağı Aydınlatma |
| Gövde Rengi Seçenekleri | Orijinal alüminyum rengi ve Koyu Gri |
| Uzunluk Özelleştirme | Desteklenir (Gerekli Boyuta Göre Özelleştirilebilir) |
| Kurulum Tipi | Ahşap rafa takılır |
| Adedi: | 200 adet |
| Price: | Negotiated |
| Standart Paketleme: | PE Torba ve Karton |
| Teslim süresi: | 25-35 gün |
| Ödeme yöntemi: | T/T |
| Tedarik Kapasitesi: | Yılda 15 Milyon set |
| Parametre | Detaylar |
|---|---|
| Model | A23006/A23050 |
| Yarıklı Boyut | 12x19mm/19x16.5mm |
| Ürün Voltajı | 12/24VDC |
| CRI (Renk Geriverim İndeksi) | > 90 |
| Işık Kaynağı | SMD2835 |
| Güç | 8W/m |
| Renk Sıcaklığı Seçenekleri | 3000K/4000K/6000K |
| Endüksiyon Anahtarı | / |
| Yayın Açısı | Yukarı ve Aşağı Aydınlatma |
| Gövde Rengi Seçenekleri | Orijinal alüminyum rengi ve Koyu Gri |
| Uzunluk Özelleştirme | Desteklenir (Gerekli Boyuta Göre Özelleştirilebilir) |
| Kurulum Tipi | Ahşap rafa takılır |