| MOQ: | 200 stuks |
| Price: | Negotiated |
| Standaard Verpakking: | PE Zak & Karton |
| Levertijd: | 25-35 dagen |
| Betaalmethode: | T/T |
| Leveringscapaciteit: | 15 miljoen sets per jaar |
| Model | A23008/A23012 |
| Sleufmaat | 18x9mm | 29x9mm |
| Productspanning | 12/24VDC |
| CRI (Color Rendering Index) | > 90 |
| Lichtbron | SMD2835 |
| Vermogen | 8W/m |
| Kleurtemperatuur Opties | 3000K/4000K/6000K |
| Stralingshoek | Schuine Verlichting |
| Behuizingskleur Opties | Originele Aluminium Kleur |
| Lengte Maatwerk | Ondersteund (Aanpasbaar per Vereiste Maat) |
| Installatietype | Oppervlaktemontage op Kastbord |
| MOQ: | 200 stuks |
| Price: | Negotiated |
| Standaard Verpakking: | PE Zak & Karton |
| Levertijd: | 25-35 dagen |
| Betaalmethode: | T/T |
| Leveringscapaciteit: | 15 miljoen sets per jaar |
| Model | A23008/A23012 |
| Sleufmaat | 18x9mm | 29x9mm |
| Productspanning | 12/24VDC |
| CRI (Color Rendering Index) | > 90 |
| Lichtbron | SMD2835 |
| Vermogen | 8W/m |
| Kleurtemperatuur Opties | 3000K/4000K/6000K |
| Stralingshoek | Schuine Verlichting |
| Behuizingskleur Opties | Originele Aluminium Kleur |
| Lengte Maatwerk | Ondersteund (Aanpasbaar per Vereiste Maat) |
| Installatietype | Oppervlaktemontage op Kastbord |