| MOQ: | 200 τεμ |
| Price: | USD8.86/pcs |
| Τυπική συσκευασία: | Τσάντα & χαρτοκιβώτιο PE |
| Προθεσμία παράδοσης: | 25-35 ημέρες |
| Τρόπος πληρωμής: | T/T |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού: | 15 εκατομμύρια σετ ανά έτος |
Χαρακτηριστικά του προϊόντος
1Η αμερικανική τυποποιημένη σειρά διατίθεται σε δύο προδιαγραφές: 30W και 60W.
2. Διαθέσιμο με μαύρο και λευκό συνδέσμους εξόδου: ο μαύρος συνδέσμος έχει αριστερή θετική, δεξιά αρνητική πολικότητα, ο λευκός συνδέσμος έχει αριστερή
αρνητική, δεξιά θετική πολικότητα.
3Όλη η σειρά παρέχει πλήρη ονομαστική ισχύ και είναι εξοπλισμένη με προστασία από υπερτάσεις, υπερστροφές, βραχυκυκλώματα και υπερτάσεις.
| Σχήμα | UL60-12V |
| Δύναμη | 60W |
| Τεχνολογία | 120VAC |
| Δυναμική τάση | 12V |
| Τρέχων | 5000mA |
| Συχνότητα εισόδου | 50/60HZ |
| Παράγοντας ισχύος | 89% |
| Διάσταση | 199*60*16,5mm |
| Πιστοποίηση | ΕΤΛ |
| MOQ: | 200 τεμ |
| Price: | USD8.86/pcs |
| Τυπική συσκευασία: | Τσάντα & χαρτοκιβώτιο PE |
| Προθεσμία παράδοσης: | 25-35 ημέρες |
| Τρόπος πληρωμής: | T/T |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού: | 15 εκατομμύρια σετ ανά έτος |
Χαρακτηριστικά του προϊόντος
1Η αμερικανική τυποποιημένη σειρά διατίθεται σε δύο προδιαγραφές: 30W και 60W.
2. Διαθέσιμο με μαύρο και λευκό συνδέσμους εξόδου: ο μαύρος συνδέσμος έχει αριστερή θετική, δεξιά αρνητική πολικότητα, ο λευκός συνδέσμος έχει αριστερή
αρνητική, δεξιά θετική πολικότητα.
3Όλη η σειρά παρέχει πλήρη ονομαστική ισχύ και είναι εξοπλισμένη με προστασία από υπερτάσεις, υπερστροφές, βραχυκυκλώματα και υπερτάσεις.
| Σχήμα | UL60-12V |
| Δύναμη | 60W |
| Τεχνολογία | 120VAC |
| Δυναμική τάση | 12V |
| Τρέχων | 5000mA |
| Συχνότητα εισόδου | 50/60HZ |
| Παράγοντας ισχύος | 89% |
| Διάσταση | 199*60*16,5mm |
| Πιστοποίηση | ΕΤΛ |