| MOQ: | 200 عدد |
| Price: | USD8.86/pcs |
| بسته بندی استاندارد: | کیسه و کارتن پلی اتیلن |
| دوره تحویل: | 25-35 روز |
| روش پرداخت: | T/T |
| ظرفیت تامین: | 15 میلیون ست در سال |
ویژگی های محصول
1. سری استاندارد ایالات متحده در دو مشخصات وجود دارد: 30W و 60W. طراحی 16.5mm با خروجی 6 موقعیت.
2. در دسترس با کانکتورهای خروجی سیاه و سفید: کانکتور سیاه قطب مثبت، سمت راست منفی را ترک کرده است؛ کانکتور سفید قطب مثبت را ترک کرده است
قطب مثبت منفی، قطب راست مثبت.
3. کل سری قدرت کامل را ارائه می دهد. مجهز به محافظت از ولتاژ بالا، جریان بالا، مدار کوتاه و افزایش.
| مدل | UL60-12V |
| قدرت | ۶۰ وات |
| ولتاژ ورودی | 120VAC |
| ولتاژ خروجی | 12 ولت |
| جریان | 5000mA |
| فرکانس ورودی | 50/60 هرتز |
| فاکتور قدرت | 89 درصد |
| ابعاد | 199*60*16.5 میلی متر |
| گواهینامه | ETL |
| MOQ: | 200 عدد |
| Price: | USD8.86/pcs |
| بسته بندی استاندارد: | کیسه و کارتن پلی اتیلن |
| دوره تحویل: | 25-35 روز |
| روش پرداخت: | T/T |
| ظرفیت تامین: | 15 میلیون ست در سال |
ویژگی های محصول
1. سری استاندارد ایالات متحده در دو مشخصات وجود دارد: 30W و 60W. طراحی 16.5mm با خروجی 6 موقعیت.
2. در دسترس با کانکتورهای خروجی سیاه و سفید: کانکتور سیاه قطب مثبت، سمت راست منفی را ترک کرده است؛ کانکتور سفید قطب مثبت را ترک کرده است
قطب مثبت منفی، قطب راست مثبت.
3. کل سری قدرت کامل را ارائه می دهد. مجهز به محافظت از ولتاژ بالا، جریان بالا، مدار کوتاه و افزایش.
| مدل | UL60-12V |
| قدرت | ۶۰ وات |
| ولتاژ ورودی | 120VAC |
| ولتاژ خروجی | 12 ولت |
| جریان | 5000mA |
| فرکانس ورودی | 50/60 هرتز |
| فاکتور قدرت | 89 درصد |
| ابعاد | 199*60*16.5 میلی متر |
| گواهینامه | ETL |