| MOQ: | 200 stuks |
| Price: | USD8.86/pcs |
| Standaard Verpakking: | PE Zak & Karton |
| Levertijd: | 25-35 dagen |
| Betaalmethode: | T/T |
| Leveringscapaciteit: | 15 miljoen sets per jaar |
Productkenmerken
1De Amerikaanse standaardserie is verkrijgbaar in twee specificaties: 30W en 60W.
2. Verkrijgbaar met zwarte en witte uitgangsconnectoren: de zwarte connector heeft een positieve, rechtse negatieve polariteit; de witte connector heeft een positieve en negatieve polariteit.
Negatieve, positieve rechterpool.
3De hele serie levert volledig vermogen en is uitgerust met overspanning, overstroom, kortsluiting en overspanningsbescherming.
| Model | UL60-12V |
| Kracht | 60 W |
| Inlaatspanning | 120 VAC |
| Uitgangsspanning | 12V |
| Stroom | 5000 mA |
| Invoerfrequentie | 50/60HZ |
| Power Factor. | 89% |
| Afmeting | 199 x 60 x 16,5 mm |
| Certificering | ETL |
| MOQ: | 200 stuks |
| Price: | USD8.86/pcs |
| Standaard Verpakking: | PE Zak & Karton |
| Levertijd: | 25-35 dagen |
| Betaalmethode: | T/T |
| Leveringscapaciteit: | 15 miljoen sets per jaar |
Productkenmerken
1De Amerikaanse standaardserie is verkrijgbaar in twee specificaties: 30W en 60W.
2. Verkrijgbaar met zwarte en witte uitgangsconnectoren: de zwarte connector heeft een positieve, rechtse negatieve polariteit; de witte connector heeft een positieve en negatieve polariteit.
Negatieve, positieve rechterpool.
3De hele serie levert volledig vermogen en is uitgerust met overspanning, overstroom, kortsluiting en overspanningsbescherming.
| Model | UL60-12V |
| Kracht | 60 W |
| Inlaatspanning | 120 VAC |
| Uitgangsspanning | 12V |
| Stroom | 5000 mA |
| Invoerfrequentie | 50/60HZ |
| Power Factor. | 89% |
| Afmeting | 199 x 60 x 16,5 mm |
| Certificering | ETL |