| Adedi: | 200 adet |
| Price: | USD8.86/pcs |
| Standart Paketleme: | PE Torba ve Karton |
| Teslim süresi: | 25-35 gün |
| Ödeme yöntemi: | T/T |
| Tedarik Kapasitesi: | Yılda 15 Milyon set |
Ürün Özellikleri
1. ABD standart serisi iki özellikte gelir: 30W ve 60W. 16.5mm tasarımı 6 pozisyonlu çıkışla.
2Siyah ve beyaz çıkış bağlantıları ile mevcuttur: siyah bağlantı sol pozitif, sağ negatif kutupluk; beyaz bağlantı sol
negatif, sağ pozitif kutup.
3Tüm seriler tam değerli güç sunar. Aşırı voltaj, aşırı akım, kısa devre ve artış koruması ile donatılmıştır.
| Model | UL60-12V |
| Güç | 60W |
| Giriş Voltajı | 120VAC |
| Çıkış Voltajı | 12V |
| Mevcut | 5000mA |
| Girdi Sıklığı | 50/60HZ |
| Güç faktörü | % 89 |
| Boyut | 199*60*16.5mm |
| Sertifikasyon | ETL |
| Adedi: | 200 adet |
| Price: | USD8.86/pcs |
| Standart Paketleme: | PE Torba ve Karton |
| Teslim süresi: | 25-35 gün |
| Ödeme yöntemi: | T/T |
| Tedarik Kapasitesi: | Yılda 15 Milyon set |
Ürün Özellikleri
1. ABD standart serisi iki özellikte gelir: 30W ve 60W. 16.5mm tasarımı 6 pozisyonlu çıkışla.
2Siyah ve beyaz çıkış bağlantıları ile mevcuttur: siyah bağlantı sol pozitif, sağ negatif kutupluk; beyaz bağlantı sol
negatif, sağ pozitif kutup.
3Tüm seriler tam değerli güç sunar. Aşırı voltaj, aşırı akım, kısa devre ve artış koruması ile donatılmıştır.
| Model | UL60-12V |
| Güç | 60W |
| Giriş Voltajı | 120VAC |
| Çıkış Voltajı | 12V |
| Mevcut | 5000mA |
| Girdi Sıklığı | 50/60HZ |
| Güç faktörü | % 89 |
| Boyut | 199*60*16.5mm |
| Sertifikasyon | ETL |