| MOQ: | 200 τεμ |
| Price: | USD2.68/pcs |
| Τυπική συσκευασία: | Τσάντα & χαρτοκιβώτιο PE |
| Προθεσμία παράδοσης: | 25-35 ημέρες |
| Τρόπος πληρωμής: | Τ/Τ |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού: | 15 εκατομμύρια σετ ανά έτος |
Ενεργοποίηση/Απενεργοποίηση + Φωτεινότητα + Ρύθμιση CCT: Κίνηση χεριού
Ενδεικτική λυχνία: Μπλε όταν είναι ενεργό, Λευκό όταν είναι σε αναμονή με μνήμη απενεργοποίησης.
| Μοντέλο | AEK-TS2-C |
| Τάση εξόδου | 12/24V |
| Ρεύμα | Μέγιστο 5A |
| Ισχύς | 60/120W |
| Ρύθμιση φωτεινότητας | 10%-100% |
| Διαστάσεις | 122*73*6.5mm |
| Προσαρμογή λογισμικού | Υποστήριξη |
| MOQ: | 200 τεμ |
| Price: | USD2.68/pcs |
| Τυπική συσκευασία: | Τσάντα & χαρτοκιβώτιο PE |
| Προθεσμία παράδοσης: | 25-35 ημέρες |
| Τρόπος πληρωμής: | Τ/Τ |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού: | 15 εκατομμύρια σετ ανά έτος |
Ενεργοποίηση/Απενεργοποίηση + Φωτεινότητα + Ρύθμιση CCT: Κίνηση χεριού
Ενδεικτική λυχνία: Μπλε όταν είναι ενεργό, Λευκό όταν είναι σε αναμονή με μνήμη απενεργοποίησης.
| Μοντέλο | AEK-TS2-C |
| Τάση εξόδου | 12/24V |
| Ρεύμα | Μέγιστο 5A |
| Ισχύς | 60/120W |
| Ρύθμιση φωτεινότητας | 10%-100% |
| Διαστάσεις | 122*73*6.5mm |
| Προσαρμογή λογισμικού | Υποστήριξη |