| Adedi: | 200 adet |
| Price: | USD2.68/pcs |
| Standart Paketleme: | PE Torba ve Karton |
| Teslim süresi: | 25-35 gün |
| Ödeme yöntemi: | T/T |
| Tedarik Kapasitesi: | Yılda 15 Milyon set |
Aç/Kapat + Parlaklık + CCT Düzenleme: El dalgası
Işık: Açık olduğunda mavi, bekleme durumunda beyaz.
| Model | AEK-TS2-C |
| Çıkış Voltajı | 12/24V |
| Mevcut | En fazla 5A |
| Güç | 60/120W |
| Karanlık | % 10 - % 100 |
| Boyut | 122*73*6.5mm |
| Yazılım özelleştirme | Destek |
| Adedi: | 200 adet |
| Price: | USD2.68/pcs |
| Standart Paketleme: | PE Torba ve Karton |
| Teslim süresi: | 25-35 gün |
| Ödeme yöntemi: | T/T |
| Tedarik Kapasitesi: | Yılda 15 Milyon set |
Aç/Kapat + Parlaklık + CCT Düzenleme: El dalgası
Işık: Açık olduğunda mavi, bekleme durumunda beyaz.
| Model | AEK-TS2-C |
| Çıkış Voltajı | 12/24V |
| Mevcut | En fazla 5A |
| Güç | 60/120W |
| Karanlık | % 10 - % 100 |
| Boyut | 122*73*6.5mm |
| Yazılım özelleştirme | Destek |