| MOQ: | 200szt |
| Price: | USD2.68/pcs |
| Standardowe opakowanie: | Torba PE i karton |
| Okres dostawy: | 25-35 dni |
| Metoda płatności: | T/T |
| Wydajność dostaw: | 15 milionów zestawów rocznie |
Włącz/Wyłącz + Regulacja Jasności + Regulacja CCT: Ruch ręki
Kontrolka: Niebieska gdy włączony, Biała gdy w trybie czuwania. Z funkcją zapamiętywania stanu po wyłączeniu zasilania.
| Model | AEK-TS2-C |
| Napięcie wyjściowe | 12/24V |
| Prąd | Max 5A |
| Moc | 60/120W |
| Ściemnianie | 10%-100% |
| Wymiary | 122*73*6.5mm |
| Personalizacja oprogramowania | Wsparcie |
| MOQ: | 200szt |
| Price: | USD2.68/pcs |
| Standardowe opakowanie: | Torba PE i karton |
| Okres dostawy: | 25-35 dni |
| Metoda płatności: | T/T |
| Wydajność dostaw: | 15 milionów zestawów rocznie |
Włącz/Wyłącz + Regulacja Jasności + Regulacja CCT: Ruch ręki
Kontrolka: Niebieska gdy włączony, Biała gdy w trybie czuwania. Z funkcją zapamiętywania stanu po wyłączeniu zasilania.
| Model | AEK-TS2-C |
| Napięcie wyjściowe | 12/24V |
| Prąd | Max 5A |
| Moc | 60/120W |
| Ściemnianie | 10%-100% |
| Wymiary | 122*73*6.5mm |
| Personalizacja oprogramowania | Wsparcie |