| MOQ: | 200 τεμ |
| Price: | Negotiated |
| Τυπική συσκευασία: | Τσάντα & χαρτοκιβώτιο PE |
| Προθεσμία παράδοσης: | 25-35 ημέρες |
| Τρόπος πληρωμής: | T/T |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού: | 15 εκατομμύρια σετ ανά έτος |
| Μοντέλο | A23014 |
| Μέγεθος εγκοπής | 39.5x20mm |
| Τάση προϊόντος | 12/24VDC |
| CRI (Δείκτης Απόδοσης Χρώματος) | > 90 |
| Πηγή φωτός | SMD2835 |
| Ισχύς | 8W/m |
| Επιλογές θερμοκρασίας χρώματος | 3000K/4000K/6000K |
| Διακόπτης επαγωγής | Διακόπτης αισθητήρα χειρονομίας υπερύθρων |
| Γωνία εκπομπής | Κατευθυντικός φωτισμός |
| Επιλογές χρώματος περιβλήματος | Αρχικό χρώμα αλουμινίου & Σκούρο γκρι |
| Προσαρμογή μήκους | Υποστηρίζεται (Προσαρμόσιμο ανά απαιτούμενο μέγεθος) |
| Τύπος εγκατάστασης | Στερέωση στο ντουλάπι |
| MOQ: | 200 τεμ |
| Price: | Negotiated |
| Τυπική συσκευασία: | Τσάντα & χαρτοκιβώτιο PE |
| Προθεσμία παράδοσης: | 25-35 ημέρες |
| Τρόπος πληρωμής: | T/T |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού: | 15 εκατομμύρια σετ ανά έτος |
| Μοντέλο | A23014 |
| Μέγεθος εγκοπής | 39.5x20mm |
| Τάση προϊόντος | 12/24VDC |
| CRI (Δείκτης Απόδοσης Χρώματος) | > 90 |
| Πηγή φωτός | SMD2835 |
| Ισχύς | 8W/m |
| Επιλογές θερμοκρασίας χρώματος | 3000K/4000K/6000K |
| Διακόπτης επαγωγής | Διακόπτης αισθητήρα χειρονομίας υπερύθρων |
| Γωνία εκπομπής | Κατευθυντικός φωτισμός |
| Επιλογές χρώματος περιβλήματος | Αρχικό χρώμα αλουμινίου & Σκούρο γκρι |
| Προσαρμογή μήκους | Υποστηρίζεται (Προσαρμόσιμο ανά απαιτούμενο μέγεθος) |
| Τύπος εγκατάστασης | Στερέωση στο ντουλάπι |