| Adedi: | 200 adet |
| Price: | Negotiated |
| Standart Paketleme: | PE Torba ve Karton |
| Teslim süresi: | 25-35 gün |
| Ödeme yöntemi: | T/T |
| Tedarik Kapasitesi: | Yılda 15 Milyon set |
| Model | A23014 |
| Eğri Boyut | 39.5x20mm |
| Ürün Voltajı | 12/24VDC |
| CRI (Renk Gösterimi Endeksi) | > 90 |
| Işık Kaynağı | SMD2835 |
| Güç | 8W/m |
| Renk Sıcaklığı Seçenekleri | 3000K/4000K/6000K |
| İndüksiyon anahtarı | IR El Dalgası Algılama Değiştiricisi |
| Yayım açısı | Işığı Yönlendirme |
| Konut Rengi Seçenekleri | Orijinal Alüminyum Rengi ve Koyu Gri |
| Uzunluk Özelleştirme | Desteklenir (gerekli boyutlara göre özelleştirilebilir) |
| Kurulum Türü | Kabineye bağlayın. |
| Adedi: | 200 adet |
| Price: | Negotiated |
| Standart Paketleme: | PE Torba ve Karton |
| Teslim süresi: | 25-35 gün |
| Ödeme yöntemi: | T/T |
| Tedarik Kapasitesi: | Yılda 15 Milyon set |
| Model | A23014 |
| Eğri Boyut | 39.5x20mm |
| Ürün Voltajı | 12/24VDC |
| CRI (Renk Gösterimi Endeksi) | > 90 |
| Işık Kaynağı | SMD2835 |
| Güç | 8W/m |
| Renk Sıcaklığı Seçenekleri | 3000K/4000K/6000K |
| İndüksiyon anahtarı | IR El Dalgası Algılama Değiştiricisi |
| Yayım açısı | Işığı Yönlendirme |
| Konut Rengi Seçenekleri | Orijinal Alüminyum Rengi ve Koyu Gri |
| Uzunluk Özelleştirme | Desteklenir (gerekli boyutlara göre özelleştirilebilir) |
| Kurulum Türü | Kabineye bağlayın. |