| MOQ: | 200szt |
| Price: | Negotiated |
| Standardowe opakowanie: | Torba PE i karton |
| Okres dostawy: | 25-35 dni |
| Metoda płatności: | T/T |
| Wydajność dostaw: | 15 milionów zestawów rocznie |
| Model | A23014 |
| Rozmiar rowka | 39,5x20mm |
| Napięcie produktu | 12/24VDC |
| CRI (wskaźnik oddawania barw) | > 90 |
| Źródło światła | SMD2835 |
| Moc | 8W/m |
| Opcje temperatury barwowej | 3000K/4000K/6000K |
| Przełącznik indukcyjny | Przełącznik czujnika ruchu ręcznego IR |
| Kąt świecenia | Oświetlenie kierunkowe |
| Opcje koloru obudowy | Oryginalny kolor aluminium i ciemnoszary |
| Dostosowanie długości | Obsługiwane (możliwość dostosowania do wymaganego rozmiaru) |
| Typ instalacji | Mocowanie do szafki |
| MOQ: | 200szt |
| Price: | Negotiated |
| Standardowe opakowanie: | Torba PE i karton |
| Okres dostawy: | 25-35 dni |
| Metoda płatności: | T/T |
| Wydajność dostaw: | 15 milionów zestawów rocznie |
| Model | A23014 |
| Rozmiar rowka | 39,5x20mm |
| Napięcie produktu | 12/24VDC |
| CRI (wskaźnik oddawania barw) | > 90 |
| Źródło światła | SMD2835 |
| Moc | 8W/m |
| Opcje temperatury barwowej | 3000K/4000K/6000K |
| Przełącznik indukcyjny | Przełącznik czujnika ruchu ręcznego IR |
| Kąt świecenia | Oświetlenie kierunkowe |
| Opcje koloru obudowy | Oryginalny kolor aluminium i ciemnoszary |
| Dostosowanie długości | Obsługiwane (możliwość dostosowania do wymaganego rozmiaru) |
| Typ instalacji | Mocowanie do szafki |