| MOQ: | 200szt |
| Price: | Negotiated |
| Standardowe opakowanie: | Torba PE i karton |
| Okres dostawy: | 25-35 dni |
| Metoda płatności: | T/T |
| Wydajność dostaw: | 15 milionów zestawów rocznie |
| Parametry | Szczegóły |
|---|---|
| Model | A23043-IR A23044-IR A23047-IR |
| Wielkość szczeliny | 16.5x9mm. 14.5x13mm. 12x10mm. |
| Napięcie produktu | 12/24VDC. 12/24VDC. 12/24VDC. |
| CRI (Colour Rendering Index) | > 90. > 90. |
| Źródło światła | SMD2835 |
| Władza | 8W/m. 8W/m. |
| Kąt emitowania | Światło bezpośrednie. Światło bezpośrednie. |
| Opcje temperatury koloru | 3000K/4000K/6000K. |
| Wybór koloru obudowy | Oryginalny Aluminium. Oryginalny Aluminium. |
| Dostosowanie długości | Wspierane (w zależności od wymaganego rozmiaru) Wspierane (w zależności od wymaganego rozmiaru) Wspierane (w zależności od wymaganego rozmiaru) |
| Przełącznik indukcyjny | Wrażające fale IR. |
| Rodzaj instalacji | Wbudowany (dla 16,5×9mm gniazda w szafce) |
| MOQ: | 200szt |
| Price: | Negotiated |
| Standardowe opakowanie: | Torba PE i karton |
| Okres dostawy: | 25-35 dni |
| Metoda płatności: | T/T |
| Wydajność dostaw: | 15 milionów zestawów rocznie |
| Parametry | Szczegóły |
|---|---|
| Model | A23043-IR A23044-IR A23047-IR |
| Wielkość szczeliny | 16.5x9mm. 14.5x13mm. 12x10mm. |
| Napięcie produktu | 12/24VDC. 12/24VDC. 12/24VDC. |
| CRI (Colour Rendering Index) | > 90. > 90. |
| Źródło światła | SMD2835 |
| Władza | 8W/m. 8W/m. |
| Kąt emitowania | Światło bezpośrednie. Światło bezpośrednie. |
| Opcje temperatury koloru | 3000K/4000K/6000K. |
| Wybór koloru obudowy | Oryginalny Aluminium. Oryginalny Aluminium. |
| Dostosowanie długości | Wspierane (w zależności od wymaganego rozmiaru) Wspierane (w zależności od wymaganego rozmiaru) Wspierane (w zależności od wymaganego rozmiaru) |
| Przełącznik indukcyjny | Wrażające fale IR. |
| Rodzaj instalacji | Wbudowany (dla 16,5×9mm gniazda w szafce) |