| MOQ: | 200 stuks |
| Price: | Negotiated |
| Standaard Verpakking: | PE Zak & Karton |
| Levertijd: | 25-35 dagen |
| Betaalmethode: | T/T |
| Leveringscapaciteit: | 15 miljoen sets per jaar |
| Model | A24035/A24036 |
|---|---|
| Sleufmaat | 50x13mm/50x9.5mm |
| Productspanning | 12VDC |
| CRI (Color Rendering Index) | > 90 |
| Lichtbron | SMD2835 |
| Vermogen | 8W/m |
| Kleurtemperatuur Opties | 3000K/4000K |
| Stralingshoek | Directe Verlichting |
| Behuizingskleur Opties | Mat Zwart |
| Lengte Aanpassing | Ondersteund (Aanpasbaar per Vereiste Maat) |
| Installatietype | Bevestigen aan de onderkast |
| MOQ: | 200 stuks |
| Price: | Negotiated |
| Standaard Verpakking: | PE Zak & Karton |
| Levertijd: | 25-35 dagen |
| Betaalmethode: | T/T |
| Leveringscapaciteit: | 15 miljoen sets per jaar |
| Model | A24035/A24036 |
|---|---|
| Sleufmaat | 50x13mm/50x9.5mm |
| Productspanning | 12VDC |
| CRI (Color Rendering Index) | > 90 |
| Lichtbron | SMD2835 |
| Vermogen | 8W/m |
| Kleurtemperatuur Opties | 3000K/4000K |
| Stralingshoek | Directe Verlichting |
| Behuizingskleur Opties | Mat Zwart |
| Lengte Aanpassing | Ondersteund (Aanpasbaar per Vereiste Maat) |
| Installatietype | Bevestigen aan de onderkast |