| MOQ: | 200szt |
| Price: | Negotiated |
| Standardowe opakowanie: | Torba PE i karton |
| Okres dostawy: | 25-35 dni |
| Metoda płatności: | T/T |
| Wydajność dostaw: | 15 milionów zestawów rocznie |
| Model | A24035/A24036 |
|---|---|
| Wielkość szczeliny | 50x13mm/50x9,5mm |
| Napięcie produktu | 12VDC |
| CRI (Colour Rendering Index) | > 90 |
| Źródło światła | SMD2835 |
| Władza | 8W/m |
| Opcje temperatury koloru | 3000K/4000K |
| Kąt emitowania | Kierowanie oświetleniem |
| Wybór koloru obudowy | Czarny mat |
| Dostosowanie długości | Wspierane (w zależności od wymaganego rozmiaru) |
| Rodzaj instalacji | Przymocować do szafki bazowej |
| MOQ: | 200szt |
| Price: | Negotiated |
| Standardowe opakowanie: | Torba PE i karton |
| Okres dostawy: | 25-35 dni |
| Metoda płatności: | T/T |
| Wydajność dostaw: | 15 milionów zestawów rocznie |
| Model | A24035/A24036 |
|---|---|
| Wielkość szczeliny | 50x13mm/50x9,5mm |
| Napięcie produktu | 12VDC |
| CRI (Colour Rendering Index) | > 90 |
| Źródło światła | SMD2835 |
| Władza | 8W/m |
| Opcje temperatury koloru | 3000K/4000K |
| Kąt emitowania | Kierowanie oświetleniem |
| Wybór koloru obudowy | Czarny mat |
| Dostosowanie długości | Wspierane (w zależności od wymaganego rozmiaru) |
| Rodzaj instalacji | Przymocować do szafki bazowej |