| Adedi: | 200 adet |
| Price: | USD2.22/pcs |
| Standart Paketleme: | PE Torba ve Karton |
| Teslim süresi: | 25-35 gün |
| Ödeme yöntemi: | T/T |
| Tedarik Kapasitesi: | Yılda 15 Milyon set |
Tek renk: Buğu çözücü ve LED şeridi açmak/kapatmak için kısa basın, parlaklığı %10'dan %100'e kısmak için uzun basın.
LED göstergesi: Güç açıkken %100 beyaz ışık ve Bekleme modunda %30 beyaz ışık ve ardından 3 saniye boyunca uzun basıldığında LED göstergesi kapanacaktır, tekrar basıldığında tekrar %30 beyaz ışık olur ve dokunulduğunda mavi ışığa dönüşür, Kapanma belleği ile.
| Modeli | AEK-TS1-C |
| Çıkış Gerilimi | 12/24V |
| Akım | Maksimum 5A |
| Güç | 60/120W |
| Karartma | %10-%100 |
| Boyut | 122*73*6,5 mm |
| Yazılım özelleştirme | Destekleniyor |
| Adedi: | 200 adet |
| Price: | USD2.22/pcs |
| Standart Paketleme: | PE Torba ve Karton |
| Teslim süresi: | 25-35 gün |
| Ödeme yöntemi: | T/T |
| Tedarik Kapasitesi: | Yılda 15 Milyon set |
Tek renk: Buğu çözücü ve LED şeridi açmak/kapatmak için kısa basın, parlaklığı %10'dan %100'e kısmak için uzun basın.
LED göstergesi: Güç açıkken %100 beyaz ışık ve Bekleme modunda %30 beyaz ışık ve ardından 3 saniye boyunca uzun basıldığında LED göstergesi kapanacaktır, tekrar basıldığında tekrar %30 beyaz ışık olur ve dokunulduğunda mavi ışığa dönüşür, Kapanma belleği ile.
| Modeli | AEK-TS1-C |
| Çıkış Gerilimi | 12/24V |
| Akım | Maksimum 5A |
| Güç | 60/120W |
| Karartma | %10-%100 |
| Boyut | 122*73*6,5 mm |
| Yazılım özelleştirme | Destekleniyor |