| MOQ: | 200 stuks |
| Price: | USD2.22/pcs |
| Standaard Verpakking: | PE Zak & Karton |
| Levertijd: | 25-35 dagen |
| Betaalmethode: | T/T |
| Leveringscapaciteit: | 15 miljoen sets per jaar |
Enkele kleur: Kort indrukken voor ontwaseming en LED-strip aan/uit, lang indrukken voor het dimmen van de helderheid van 10% tot 100%.
LED-indicator: 100% wit licht bij inschakeling en 30% wit licht in stand-by, waarna de LED-indicator na 3 seconden lang indrukken uitschakelt, weer 30% wit licht wordt als er opnieuw wordt gedrukt, en blauw licht wordt bij aanraking, met geheugenfunctie bij stroomuitval.
| Model | AEK-TS1-C |
| Uitgangsspanning | 12/24V |
| Stroom | Max 5A |
| Vermogen | 60/120W |
| Dimmen | 10%-100% |
| Afmetingen | 122*73*6.5mm |
| Software maatwerk | Ondersteund |
| MOQ: | 200 stuks |
| Price: | USD2.22/pcs |
| Standaard Verpakking: | PE Zak & Karton |
| Levertijd: | 25-35 dagen |
| Betaalmethode: | T/T |
| Leveringscapaciteit: | 15 miljoen sets per jaar |
Enkele kleur: Kort indrukken voor ontwaseming en LED-strip aan/uit, lang indrukken voor het dimmen van de helderheid van 10% tot 100%.
LED-indicator: 100% wit licht bij inschakeling en 30% wit licht in stand-by, waarna de LED-indicator na 3 seconden lang indrukken uitschakelt, weer 30% wit licht wordt als er opnieuw wordt gedrukt, en blauw licht wordt bij aanraking, met geheugenfunctie bij stroomuitval.
| Model | AEK-TS1-C |
| Uitgangsspanning | 12/24V |
| Stroom | Max 5A |
| Vermogen | 60/120W |
| Dimmen | 10%-100% |
| Afmetingen | 122*73*6.5mm |
| Software maatwerk | Ondersteund |