| MOQ: | 1000 |
| Price: | USD2.22/pcs |
| Standard Packaging: | PE bag & Carton |
| Delivery Period: | 25-35 days |
| Payment Method: | T/T |
| Supply Capacity: | 15 Million sets per Year |
Single color: Short press for defogger and LED strip on/off, long pressfor dimming brightness from 10% to 100%.
LED indicator: 100% white light when power on and 30% white lightwhen Standby, and then LED indicator will shut down after long press for 3 seconds, becomes 30% white light again if press again, and changes to blue light when touching,With power-off memory.
| Model | AEK-TS1-C |
| Output Voltage | 12/24V |
| Current | Max 5A |
| Power | 60/120W |
| Dimming | 10%-100% |
| Dimension | 122*73*6.5mm |
| Software customization | Supported |
| MOQ: | 1000 |
| Price: | USD2.22/pcs |
| Standard Packaging: | PE bag & Carton |
| Delivery Period: | 25-35 days |
| Payment Method: | T/T |
| Supply Capacity: | 15 Million sets per Year |
Single color: Short press for defogger and LED strip on/off, long pressfor dimming brightness from 10% to 100%.
LED indicator: 100% white light when power on and 30% white lightwhen Standby, and then LED indicator will shut down after long press for 3 seconds, becomes 30% white light again if press again, and changes to blue light when touching,With power-off memory.
| Model | AEK-TS1-C |
| Output Voltage | 12/24V |
| Current | Max 5A |
| Power | 60/120W |
| Dimming | 10%-100% |
| Dimension | 122*73*6.5mm |
| Software customization | Supported |