| MOQ: | 200 τεμ |
| Price: | USD8.86/pcs |
| Τυπική συσκευασία: | Τσάντα & χαρτοκιβώτιο PE |
| Προθεσμία παράδοσης: | 25-35 ημέρες |
| Τρόπος πληρωμής: | T/T |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού: | 15 εκατομμύρια σετ ανά έτος |
Χαρακτηριστικά Προϊόντος
1. Η σειρά προτύπου ΗΠΑ διατίθεται σε δύο προδιαγραφές: 30W και 60W. Σχεδιασμός 16,5mm με έξοδο 6 θέσεων.
2. Διατίθεται με μαύρους και λευκούς συνδέσμους εξόδου: ο μαύρος σύνδεσμος έχει αριστερή θετική, δεξιά αρνητική πολικότητα. ο λευκός σύνδεσμος έχει αριστερή
αρνητική, δεξιά θετική πολικότητα.
3. Ολόκληρη η σειρά παρέχει πλήρη ονομαστική ισχύ. Εξοπλισμένο με προστασία από υπέρταση, υπερένταση, βραχυκύκλωμα και υπέρταση.
| Μοντέλο | UL60-24V |
| Ισχύς | 60W |
| Τάση Εισόδου | 120VAC |
| Τάση Εξόδου | 24V |
| Ρεύμα | 2500mA |
| Συχνότητα Εισόδου | 50/60HZ |
| Συντελεστής Ισχύος | 89,5% |
| Διαστάσεις | 199*60*16,5mm |
| Πιστοποίηση | ETL |
| MOQ: | 200 τεμ |
| Price: | USD8.86/pcs |
| Τυπική συσκευασία: | Τσάντα & χαρτοκιβώτιο PE |
| Προθεσμία παράδοσης: | 25-35 ημέρες |
| Τρόπος πληρωμής: | T/T |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού: | 15 εκατομμύρια σετ ανά έτος |
Χαρακτηριστικά Προϊόντος
1. Η σειρά προτύπου ΗΠΑ διατίθεται σε δύο προδιαγραφές: 30W και 60W. Σχεδιασμός 16,5mm με έξοδο 6 θέσεων.
2. Διατίθεται με μαύρους και λευκούς συνδέσμους εξόδου: ο μαύρος σύνδεσμος έχει αριστερή θετική, δεξιά αρνητική πολικότητα. ο λευκός σύνδεσμος έχει αριστερή
αρνητική, δεξιά θετική πολικότητα.
3. Ολόκληρη η σειρά παρέχει πλήρη ονομαστική ισχύ. Εξοπλισμένο με προστασία από υπέρταση, υπερένταση, βραχυκύκλωμα και υπέρταση.
| Μοντέλο | UL60-24V |
| Ισχύς | 60W |
| Τάση Εισόδου | 120VAC |
| Τάση Εξόδου | 24V |
| Ρεύμα | 2500mA |
| Συχνότητα Εισόδου | 50/60HZ |
| Συντελεστής Ισχύος | 89,5% |
| Διαστάσεις | 199*60*16,5mm |
| Πιστοποίηση | ETL |