| MOQ: | 200szt |
| Price: | USD8.86/pcs |
| Standardowe opakowanie: | Torba PE i karton |
| Okres dostawy: | 25-35 dni |
| Metoda płatności: | T/T |
| Wydajność dostaw: | 15 milionów zestawów rocznie |
Cechy produktu
1. Serial standardowy USA jest dostępny w dwóch specyfikacjach: 30W i 60W. Konstrukcja 16,5 mm z wyjściem 6-pozycyjnym.
2. Dostępne z czarno-białymi złączami wyjściowymi: czarny złącze pozostawiło pozytywną, prawa ujemną biegunowość; biały złącze pozostawiło
Pozytywna polarność.
3Cała seria dostarcza pełną moc znamionową, wyposażona w zabezpieczenie przed nad napięciem, prądem, zwarciem i przesileniami.
| Model | UL60-24V |
| Władza | 60 W |
| Napięcie wejściowe | 120VAC |
| Napięcie wyjściowe | 24V |
| Aktualność | 2500 mA |
| Częstotliwość wejścia | 50/60HZ |
| Wskaźnik mocy | 890,5% |
| Wymiar | 199*60*16,5 mm |
| Certyfikacja | ETL |
| MOQ: | 200szt |
| Price: | USD8.86/pcs |
| Standardowe opakowanie: | Torba PE i karton |
| Okres dostawy: | 25-35 dni |
| Metoda płatności: | T/T |
| Wydajność dostaw: | 15 milionów zestawów rocznie |
Cechy produktu
1. Serial standardowy USA jest dostępny w dwóch specyfikacjach: 30W i 60W. Konstrukcja 16,5 mm z wyjściem 6-pozycyjnym.
2. Dostępne z czarno-białymi złączami wyjściowymi: czarny złącze pozostawiło pozytywną, prawa ujemną biegunowość; biały złącze pozostawiło
Pozytywna polarność.
3Cała seria dostarcza pełną moc znamionową, wyposażona w zabezpieczenie przed nad napięciem, prądem, zwarciem i przesileniami.
| Model | UL60-24V |
| Władza | 60 W |
| Napięcie wejściowe | 120VAC |
| Napięcie wyjściowe | 24V |
| Aktualność | 2500 mA |
| Częstotliwość wejścia | 50/60HZ |
| Wskaźnik mocy | 890,5% |
| Wymiar | 199*60*16,5 mm |
| Certyfikacja | ETL |