| MOQ: | 200 عدد |
| Price: | USD2.68/pcs |
| بسته بندی استاندارد: | کیسه و کارتن پلی اتیلن |
| دوره تحویل: | 25-35 روز |
| روش پرداخت: | T/T |
| ظرفیت تامین: | 15 میلیون ست در سال |
رنگ دوگانه: کلید1: فشار کوتاه برای روشن کردن / خاموش کردن defogger به طور خودکار پس از 60 دقیقه خاموش می شود.
کلید2: لمس کوتاه برای روشن کردن / خاموش کردن نوار نور، لمس طولانی برای تنظیم روشنایی (10٪-100٪) ، لمس دو برابر کوتاه CCT (برد - خنک - گرم).
شاخص ال ای دی: 100٪ نور سفید در حالت روشن شدن و 30٪ نور سفید در حالت حالت آماده، و سپس شاخص ال ای دی پس از فشار طولانی مدت برای 3 ثانیه خاموش می شود، اگر دوباره فشار دهید 30٪ نور سفید دوباره می شود.و در هنگام لمس به نور آبی می آویزد.با حافظه خاموش شده
| مدل | AEK-TS2-C |
| ولتاژ خروجی | 12/24 ولت |
| جریان | حداکثر 5A |
| قدرت | 60/120W |
| کم نور | 10 تا 100 درصد |
| ابعاد | 122*73*6.5 میلی متر |
| سفارشی سازی نرم افزار | حمایت |
| MOQ: | 200 عدد |
| Price: | USD2.68/pcs |
| بسته بندی استاندارد: | کیسه و کارتن پلی اتیلن |
| دوره تحویل: | 25-35 روز |
| روش پرداخت: | T/T |
| ظرفیت تامین: | 15 میلیون ست در سال |
رنگ دوگانه: کلید1: فشار کوتاه برای روشن کردن / خاموش کردن defogger به طور خودکار پس از 60 دقیقه خاموش می شود.
کلید2: لمس کوتاه برای روشن کردن / خاموش کردن نوار نور، لمس طولانی برای تنظیم روشنایی (10٪-100٪) ، لمس دو برابر کوتاه CCT (برد - خنک - گرم).
شاخص ال ای دی: 100٪ نور سفید در حالت روشن شدن و 30٪ نور سفید در حالت حالت آماده، و سپس شاخص ال ای دی پس از فشار طولانی مدت برای 3 ثانیه خاموش می شود، اگر دوباره فشار دهید 30٪ نور سفید دوباره می شود.و در هنگام لمس به نور آبی می آویزد.با حافظه خاموش شده
| مدل | AEK-TS2-C |
| ولتاژ خروجی | 12/24 ولت |
| جریان | حداکثر 5A |
| قدرت | 60/120W |
| کم نور | 10 تا 100 درصد |
| ابعاد | 122*73*6.5 میلی متر |
| سفارشی سازی نرم افزار | حمایت |