| MOQ: | 200 stuks |
| Price: | USD2.68/pcs |
| Standaard Verpakking: | PE Zak & Karton |
| Levertijd: | 25-35 dagen |
| Betaalmethode: | t/t |
| Leveringscapaciteit: | 15 miljoen sets per jaar |
Dubbele Kleur: Toets 1: Kort aanraken om de ontwasemingsfunctie automatisch in/uit te schakelen. Schakelt automatisch uit na 60 minuten.
Toets 2: Kort aanraken om de LED-strip in/uit te schakelen, lang aanraken om de helderheid aan te passen (10%-100%). Dubbel kort aanraken voor CCT (Koel - Neutraal - Warm).
LED-indicator: 100% wit licht bij inschakelen en 30% wit licht in stand-by, daarna schakelt de LED-indicator uit na lang indrukken gedurende 3 seconden, wordt weer 30% wit licht bij opnieuw indrukken, en verandert in blauw licht bij aanraking, met geheugenfunctie voor uitschakelen.
| Model | AEK-TS2-C |
| Uitgangsspanning | 12/24V |
| Stroom | Max 5A |
| Vermogen | 60/120W |
| Dimmen | 10%-100% |
| Afmetingen | 122*73*6.5mm |
| Software maatwerk | Ondersteund |
| MOQ: | 200 stuks |
| Price: | USD2.68/pcs |
| Standaard Verpakking: | PE Zak & Karton |
| Levertijd: | 25-35 dagen |
| Betaalmethode: | t/t |
| Leveringscapaciteit: | 15 miljoen sets per jaar |
Dubbele Kleur: Toets 1: Kort aanraken om de ontwasemingsfunctie automatisch in/uit te schakelen. Schakelt automatisch uit na 60 minuten.
Toets 2: Kort aanraken om de LED-strip in/uit te schakelen, lang aanraken om de helderheid aan te passen (10%-100%). Dubbel kort aanraken voor CCT (Koel - Neutraal - Warm).
LED-indicator: 100% wit licht bij inschakelen en 30% wit licht in stand-by, daarna schakelt de LED-indicator uit na lang indrukken gedurende 3 seconden, wordt weer 30% wit licht bij opnieuw indrukken, en verandert in blauw licht bij aanraking, met geheugenfunctie voor uitschakelen.
| Model | AEK-TS2-C |
| Uitgangsspanning | 12/24V |
| Stroom | Max 5A |
| Vermogen | 60/120W |
| Dimmen | 10%-100% |
| Afmetingen | 122*73*6.5mm |
| Software maatwerk | Ondersteund |