| MOQ: | 200szt |
| Price: | USD2.68/pcs |
| Standardowe opakowanie: | Torba PE i karton |
| Okres dostawy: | 25-35 dni |
| Metoda płatności: | T/T |
| Wydajność dostaw: | 15 milionów zestawów rocznie |
Dwa kolory: Klawisz 1: Krótkie naciśnięcie włącza/wyłącza funkcję odmgławiania, automatycznie wyłącza się po 60 minutach.
Klawisz 2: Krótkie naciśnięcie włącza/wyłącza pasek świetlny, długie naciśnięcie reguluje jasność (10%-100%). Podwójne krótkie naciśnięcie zmienia temperaturę barwową (zimna - neutralna - ciepła).
Wskaźnik LED: 100% białe światło po włączeniu zasilania i 30% białe światło w trybie czuwania, a następnie wskaźnik LED wyłączy się po długim naciśnięciu przez 3 sekundy, ponownie zmieni się na 30% białe światło po ponownym naciśnięciu, i zmieni się na niebieskie światło po dotknięciu, z pamięcią wyłączenia zasilania.
| Model | AEK-TS2-C |
| Napięcie wyjściowe | 12/24V |
| Prąd | Maks. 5A |
| Moc | 60/120W |
| Ściemnianie | 10%-100% |
| Wymiary | 122*73*6.5mm |
| Personalizacja oprogramowania | Wsparcie |
| MOQ: | 200szt |
| Price: | USD2.68/pcs |
| Standardowe opakowanie: | Torba PE i karton |
| Okres dostawy: | 25-35 dni |
| Metoda płatności: | T/T |
| Wydajność dostaw: | 15 milionów zestawów rocznie |
Dwa kolory: Klawisz 1: Krótkie naciśnięcie włącza/wyłącza funkcję odmgławiania, automatycznie wyłącza się po 60 minutach.
Klawisz 2: Krótkie naciśnięcie włącza/wyłącza pasek świetlny, długie naciśnięcie reguluje jasność (10%-100%). Podwójne krótkie naciśnięcie zmienia temperaturę barwową (zimna - neutralna - ciepła).
Wskaźnik LED: 100% białe światło po włączeniu zasilania i 30% białe światło w trybie czuwania, a następnie wskaźnik LED wyłączy się po długim naciśnięciu przez 3 sekundy, ponownie zmieni się na 30% białe światło po ponownym naciśnięciu, i zmieni się na niebieskie światło po dotknięciu, z pamięcią wyłączenia zasilania.
| Model | AEK-TS2-C |
| Napięcie wyjściowe | 12/24V |
| Prąd | Maks. 5A |
| Moc | 60/120W |
| Ściemnianie | 10%-100% |
| Wymiary | 122*73*6.5mm |
| Personalizacja oprogramowania | Wsparcie |