| Adedi: | 200 adet |
| Price: | USD2.68/pcs |
| Standart Paketleme: | PE Torba ve Karton |
| Teslim süresi: | 25-35 gün |
| Ödeme yöntemi: | T/T |
| Tedarik Kapasitesi: | Yılda 15 Milyon set |
Çift Renk: Tuş1: Buğu çözücüyü Otomatik Olarak Açma/Kapama için kısa dokunuş. 60 Dakika Sonra Otomatik Kapanır.
Tuş2: Işık Şeridini Açma/Kapama için kısa dokunuş, Parlaklığı Ayarlamak için uzun dokunuş (%10-%100). CCT'yi (Soğuk - Nötr - Sıcak) çift kısa dokunuşla değiştirin.
LED göstergesi: Güç açıkken %100 beyaz ışık ve Beklemedeyken %30 beyaz ışık, ardından LED göstergesi 3 saniye uzun basıldığında kapanır, tekrar basıldığında %30 beyaz ışığa döner ve dokunulduğunda mavi ışığa geçer, güç kapalı belleği ile.
| Model | AEK-TS2-CCT |
| Çıkış Voltajı | 12/24V |
| Akım | Maks 5A |
| Güç | 60/120W |
| Karartma | 10%-100% |
| Boyut | 122*73*6.5mm |
| Yazılım özelleştirme | Destek |
| Adedi: | 200 adet |
| Price: | USD2.68/pcs |
| Standart Paketleme: | PE Torba ve Karton |
| Teslim süresi: | 25-35 gün |
| Ödeme yöntemi: | T/T |
| Tedarik Kapasitesi: | Yılda 15 Milyon set |
Çift Renk: Tuş1: Buğu çözücüyü Otomatik Olarak Açma/Kapama için kısa dokunuş. 60 Dakika Sonra Otomatik Kapanır.
Tuş2: Işık Şeridini Açma/Kapama için kısa dokunuş, Parlaklığı Ayarlamak için uzun dokunuş (%10-%100). CCT'yi (Soğuk - Nötr - Sıcak) çift kısa dokunuşla değiştirin.
LED göstergesi: Güç açıkken %100 beyaz ışık ve Beklemedeyken %30 beyaz ışık, ardından LED göstergesi 3 saniye uzun basıldığında kapanır, tekrar basıldığında %30 beyaz ışığa döner ve dokunulduğunda mavi ışığa geçer, güç kapalı belleği ile.
| Model | AEK-TS2-CCT |
| Çıkış Voltajı | 12/24V |
| Akım | Maks 5A |
| Güç | 60/120W |
| Karartma | 10%-100% |
| Boyut | 122*73*6.5mm |
| Yazılım özelleştirme | Destek |