| MOQ: | 200szt |
| Price: | USD2.68/pcs |
| Standardowe opakowanie: | Torba PE i karton |
| Okres dostawy: | 25-35 dni |
| Metoda płatności: | T/T |
| Wydajność dostaw: | 15 milionów zestawów rocznie |
Dwukolorowy: Klawisz1: Krótki naciśnięcie na defogger włącz/wyłącz Automatycznie wyłącza się po 60 minutach.
Klawisz 2: Krótki dotyk w celu włączenia/wyłączenia paska świetlnego,Długi dotyk w celu dostosowania jasności (10%-100%).
Wskaźnik LED: 100% białe światło włączone i 30% białe światło w stanie gotowości, a następnie wskaźnik LED wyłączy się po długim naciśnięciu przez 3 sekundy, ponownie staje się białym światłem o 30% w przypadku ponownego naciśnięcia,Andc wisi na niebieskim świetle podczas dotykaniaZ wyłączoną pamięcią.
| Model | AEK-TS2-CCT |
| Napięcie wyjściowe | 12/24V |
| Aktualność | Maksymalnie 5A |
| Władza | 60/120W |
| Zmrażanie | 10%-100% |
| Wymiar | 122*73*6,5 mm |
| Dostosowanie oprogramowania | Wsparcie |
| MOQ: | 200szt |
| Price: | USD2.68/pcs |
| Standardowe opakowanie: | Torba PE i karton |
| Okres dostawy: | 25-35 dni |
| Metoda płatności: | T/T |
| Wydajność dostaw: | 15 milionów zestawów rocznie |
Dwukolorowy: Klawisz1: Krótki naciśnięcie na defogger włącz/wyłącz Automatycznie wyłącza się po 60 minutach.
Klawisz 2: Krótki dotyk w celu włączenia/wyłączenia paska świetlnego,Długi dotyk w celu dostosowania jasności (10%-100%).
Wskaźnik LED: 100% białe światło włączone i 30% białe światło w stanie gotowości, a następnie wskaźnik LED wyłączy się po długim naciśnięciu przez 3 sekundy, ponownie staje się białym światłem o 30% w przypadku ponownego naciśnięcia,Andc wisi na niebieskim świetle podczas dotykaniaZ wyłączoną pamięcią.
| Model | AEK-TS2-CCT |
| Napięcie wyjściowe | 12/24V |
| Aktualność | Maksymalnie 5A |
| Władza | 60/120W |
| Zmrażanie | 10%-100% |
| Wymiar | 122*73*6,5 mm |
| Dostosowanie oprogramowania | Wsparcie |