| MOQ: | 200 stuks |
| Price: | USD2.68/pcs |
| Standaard Verpakking: | PE Zak & Karton |
| Levertijd: | 25-35 dagen |
| Betaalmethode: | t/t |
| Leveringscapaciteit: | 15 miljoen sets per jaar |
Dual Color: Sleutel1: Korte tik op Tum On/Off defogger AutomatischAfsluit na 60 minuten.
Sleutel 2: Korte aanraking om lichtstrook aan/uit te schakelen,Lange aanraking om helderheid aan te passen (10%-100%).
LED-indicator: 100% wit licht bij aansteken en 30% wit licht bij stand-by, en dan zal de LED-indicator na lang drukken gedurende 3 seconden worden uitgeschakeld, wordt het weer 30% wit licht indien opnieuw wordt ingedrukt,enc hangt aan blauw licht als je aanraaktMet uitgeschakeld geheugen.
| Model | AEK-TS2-CCT |
| Uitgangsspanning | 12/24V |
| Stroom | Maximaal 5A |
| Kracht | 60/120W |
| Dimming | 10% tot 100% |
| Afmeting | 122 x 73 x 6,5 mm |
| Aanpassing van software | Ondersteuning |
| MOQ: | 200 stuks |
| Price: | USD2.68/pcs |
| Standaard Verpakking: | PE Zak & Karton |
| Levertijd: | 25-35 dagen |
| Betaalmethode: | t/t |
| Leveringscapaciteit: | 15 miljoen sets per jaar |
Dual Color: Sleutel1: Korte tik op Tum On/Off defogger AutomatischAfsluit na 60 minuten.
Sleutel 2: Korte aanraking om lichtstrook aan/uit te schakelen,Lange aanraking om helderheid aan te passen (10%-100%).
LED-indicator: 100% wit licht bij aansteken en 30% wit licht bij stand-by, en dan zal de LED-indicator na lang drukken gedurende 3 seconden worden uitgeschakeld, wordt het weer 30% wit licht indien opnieuw wordt ingedrukt,enc hangt aan blauw licht als je aanraaktMet uitgeschakeld geheugen.
| Model | AEK-TS2-CCT |
| Uitgangsspanning | 12/24V |
| Stroom | Maximaal 5A |
| Kracht | 60/120W |
| Dimming | 10% tot 100% |
| Afmeting | 122 x 73 x 6,5 mm |
| Aanpassing van software | Ondersteuning |