| MOQ: | 200 τεμ |
| Price: | USD3.08/pcs |
| Τυπική συσκευασία: | Τσάντα & χαρτοκιβώτιο PE |
| Προθεσμία παράδοσης: | 25-35 ημέρες |
| Τρόπος πληρωμής: | T/T |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού: | 15 εκατομμύρια σετ ανά έτος |
LETARON IP20 15W 12V διαρκής τάσης LED οδηγός με προστασία κλάσης II για εσωτερικά φώτα LED
- Έκδοση χωρίς αναβοσβήματα
- Κλειδί, υπερφόρτωση, προστασία από υπερτάσεις
- Κλάση 2.
- 30.000 ώρες εγγύηση
- IP20
| Σχήμα | ΑΕΔ15-12VLSJ |
| Δύναμη | 15W |
| Τεχνολογία | 220-240V |
| Δυναμική τάση | 12V |
| Τρέχων | 1250mA |
| Συχνότητα εισόδου | 50/60HZ |
| Αποτελεσματικότητα | 86% |
| Παράγοντας ισχύος | ≥0.7 |
| Διάσταση | 83*40*22 χιλιοστά |
| Πιστοποίηση | ΤΟΕ/ΕΚ/UKCA |
| MOQ: | 200 τεμ |
| Price: | USD3.08/pcs |
| Τυπική συσκευασία: | Τσάντα & χαρτοκιβώτιο PE |
| Προθεσμία παράδοσης: | 25-35 ημέρες |
| Τρόπος πληρωμής: | T/T |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού: | 15 εκατομμύρια σετ ανά έτος |
LETARON IP20 15W 12V διαρκής τάσης LED οδηγός με προστασία κλάσης II για εσωτερικά φώτα LED
- Έκδοση χωρίς αναβοσβήματα
- Κλειδί, υπερφόρτωση, προστασία από υπερτάσεις
- Κλάση 2.
- 30.000 ώρες εγγύηση
- IP20
| Σχήμα | ΑΕΔ15-12VLSJ |
| Δύναμη | 15W |
| Τεχνολογία | 220-240V |
| Δυναμική τάση | 12V |
| Τρέχων | 1250mA |
| Συχνότητα εισόδου | 50/60HZ |
| Αποτελεσματικότητα | 86% |
| Παράγοντας ισχύος | ≥0.7 |
| Διάσταση | 83*40*22 χιλιοστά |
| Πιστοποίηση | ΤΟΕ/ΕΚ/UKCA |