| Adedi: | 200 adet |
| Price: | USD3.08/pcs |
| Standart Paketleme: | PE Torba ve Karton |
| Teslim süresi: | 25-35 gün |
| Ödeme yöntemi: | T/T |
| Tedarik Kapasitesi: | Yılda 15 Milyon set |
LETARON IP20 15W 12V Sabit Voltaj LED Sürücü, İç Mekan LED Aydınlatmalar İçin Sınıf II Korumalı
- Titreşimsiz Çıkış
- Kısa devre, aşırı yük, aşırı voltaj koruması
- Sınıf 2
- 30.000 Saat Garanti
- IP20
| Model | AED15-12VLSJ |
| Güç | 15W |
| Giriş Voltajı | 220-240V |
| Çıkış Voltajı | 12V |
| Akım | 1250mA |
| Giriş Frekansı | 50/60HZ |
| Verimlilik | 86% |
| Güç Faktörü | ≥0.7 |
| Boyut | 83*40*22mm |
| Sertifikasyon | TUV/CE/UKCA |
| Adedi: | 200 adet |
| Price: | USD3.08/pcs |
| Standart Paketleme: | PE Torba ve Karton |
| Teslim süresi: | 25-35 gün |
| Ödeme yöntemi: | T/T |
| Tedarik Kapasitesi: | Yılda 15 Milyon set |
LETARON IP20 15W 12V Sabit Voltaj LED Sürücü, İç Mekan LED Aydınlatmalar İçin Sınıf II Korumalı
- Titreşimsiz Çıkış
- Kısa devre, aşırı yük, aşırı voltaj koruması
- Sınıf 2
- 30.000 Saat Garanti
- IP20
| Model | AED15-12VLSJ |
| Güç | 15W |
| Giriş Voltajı | 220-240V |
| Çıkış Voltajı | 12V |
| Akım | 1250mA |
| Giriş Frekansı | 50/60HZ |
| Verimlilik | 86% |
| Güç Faktörü | ≥0.7 |
| Boyut | 83*40*22mm |
| Sertifikasyon | TUV/CE/UKCA |