| MOQ: | 200 عدد |
| Price: | USD3.08/pcs |
| بسته بندی استاندارد: | کیسه و کارتن پلی اتیلن |
| دوره تحویل: | 25-35 روز |
| روش پرداخت: | T/T |
| ظرفیت تامین: | 15 میلیون ست در سال |
درایور LED با ولتاژ ثابت LETARON IP20 15W 12V با حفاظت کلاس II برای چراغهای LED داخلی
- خروجی بدون سوسو زدن
- حفاظت در برابر اتصال کوتاه، اضافه بار، ولتاژ بیش از حد
- کلاس 2
- گارانتی 30,000 ساعت
- IP20
| مدل | AED15-12VLSJ |
| توان | 15W |
| ولتاژ ورودی | 220-240V |
| ولتاژ خروجی | 12V |
| جریان | 1250mA |
| فرکانس ورودی | 50/60HZ |
| راندمان | 86% |
| ضریب توان | ≥0.7 |
| ابعاد | 83*40*22mm |
| گواهینامه | TUV/CE/UKCA |
| MOQ: | 200 عدد |
| Price: | USD3.08/pcs |
| بسته بندی استاندارد: | کیسه و کارتن پلی اتیلن |
| دوره تحویل: | 25-35 روز |
| روش پرداخت: | T/T |
| ظرفیت تامین: | 15 میلیون ست در سال |
درایور LED با ولتاژ ثابت LETARON IP20 15W 12V با حفاظت کلاس II برای چراغهای LED داخلی
- خروجی بدون سوسو زدن
- حفاظت در برابر اتصال کوتاه، اضافه بار، ولتاژ بیش از حد
- کلاس 2
- گارانتی 30,000 ساعت
- IP20
| مدل | AED15-12VLSJ |
| توان | 15W |
| ولتاژ ورودی | 220-240V |
| ولتاژ خروجی | 12V |
| جریان | 1250mA |
| فرکانس ورودی | 50/60HZ |
| راندمان | 86% |
| ضریب توان | ≥0.7 |
| ابعاد | 83*40*22mm |
| گواهینامه | TUV/CE/UKCA |