| MOQ: | 200 τεμ |
| Price: | USD2.4/pcs |
| Τυπική συσκευασία: | Τσάντα & χαρτοκιβώτιο PE |
| Προθεσμία παράδοσης: | 25-35 ημέρες |
| Τρόπος πληρωμής: | Τ/Τ |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού: | 15 εκατομμύρια σετ ανά έτος |
Μονόχρωμο: Σύντομο πάτημα για αντιθαμβωτικό και ενεργοποίηση/απενεργοποίηση λωρίδας LED, παρατεταμένο πάτημα για ρύθμιση φωτεινότητας από 10% έως 100%.
Ένδειξη LED: 100% λευκό φως όταν είναι ενεργοποιημένο και 30% λευκό φως σε κατάσταση αναμονής, και στη συνέχεια η ένδειξη LED θα σβήσει μετά από παρατεταμένο πάτημα για 3 δευτερόλεπτα, γίνεται ξανά 30% λευκό φως αν πατηθεί ξανά, και αλλάζει σε μπλε φως κατά την αφή, Με μνήμη απενεργοποίησης.
| Μοντέλο | AEK-TS1-CCT |
| Τάση Εξόδου | 12/24V |
| Ρεύμα | Μέγιστο 5A |
| Ισχύς | 60/120W |
| Ρύθμιση φωτεινότητας | 10%-100% |
| Διαστάσεις | 122*73*6.5mm |
| Προσαρμογή λογισμικού | Υποστήριξη |
| MOQ: | 200 τεμ |
| Price: | USD2.4/pcs |
| Τυπική συσκευασία: | Τσάντα & χαρτοκιβώτιο PE |
| Προθεσμία παράδοσης: | 25-35 ημέρες |
| Τρόπος πληρωμής: | Τ/Τ |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού: | 15 εκατομμύρια σετ ανά έτος |
Μονόχρωμο: Σύντομο πάτημα για αντιθαμβωτικό και ενεργοποίηση/απενεργοποίηση λωρίδας LED, παρατεταμένο πάτημα για ρύθμιση φωτεινότητας από 10% έως 100%.
Ένδειξη LED: 100% λευκό φως όταν είναι ενεργοποιημένο και 30% λευκό φως σε κατάσταση αναμονής, και στη συνέχεια η ένδειξη LED θα σβήσει μετά από παρατεταμένο πάτημα για 3 δευτερόλεπτα, γίνεται ξανά 30% λευκό φως αν πατηθεί ξανά, και αλλάζει σε μπλε φως κατά την αφή, Με μνήμη απενεργοποίησης.
| Μοντέλο | AEK-TS1-CCT |
| Τάση Εξόδου | 12/24V |
| Ρεύμα | Μέγιστο 5A |
| Ισχύς | 60/120W |
| Ρύθμιση φωτεινότητας | 10%-100% |
| Διαστάσεις | 122*73*6.5mm |
| Προσαρμογή λογισμικού | Υποστήριξη |