| MOQ: | 200szt |
| Price: | USD2.4/pcs |
| Standardowe opakowanie: | Torba PE i karton |
| Okres dostawy: | 25-35 dni |
| Metoda płatności: | T/T |
| Wydajność dostaw: | 15 milionów zestawów rocznie |
Jednokolorowy: krótki nacisk na defogger i pas LED włącz/wyłącz, długi nacisk na przyciemnianie jasności od 10% do 100%.
Wskaźnik LED: 100% białe światło włączone i 30% białe światło w stanie gotowości, a następnie wskaźnik LED wyłączy się po długim naciśnięciu przez 3 sekundy, staje się ponownie białym światłem o 30% w przypadku ponownego naciśnięcia,i zmienia się w niebieskie światło podczas dotykaniaZ wyłączoną pamięcią.
| Model | AEK-TS1-CCT |
| Napięcie wyjściowe | 12/24V |
| Aktualność | Maksymalnie 5A |
| Władza | 60/120W |
| Zmrażanie | 10%-100% |
| Wymiar | 122*73*6,5 mm |
| Dostosowanie oprogramowania | Wsparcie |
| MOQ: | 200szt |
| Price: | USD2.4/pcs |
| Standardowe opakowanie: | Torba PE i karton |
| Okres dostawy: | 25-35 dni |
| Metoda płatności: | T/T |
| Wydajność dostaw: | 15 milionów zestawów rocznie |
Jednokolorowy: krótki nacisk na defogger i pas LED włącz/wyłącz, długi nacisk na przyciemnianie jasności od 10% do 100%.
Wskaźnik LED: 100% białe światło włączone i 30% białe światło w stanie gotowości, a następnie wskaźnik LED wyłączy się po długim naciśnięciu przez 3 sekundy, staje się ponownie białym światłem o 30% w przypadku ponownego naciśnięcia,i zmienia się w niebieskie światło podczas dotykaniaZ wyłączoną pamięcią.
| Model | AEK-TS1-CCT |
| Napięcie wyjściowe | 12/24V |
| Aktualność | Maksymalnie 5A |
| Władza | 60/120W |
| Zmrażanie | 10%-100% |
| Wymiar | 122*73*6,5 mm |
| Dostosowanie oprogramowania | Wsparcie |