| MOQ: | 200 stuks |
| Price: | USD2.4/pcs |
| Standaard Verpakking: | PE Zak & Karton |
| Levertijd: | 25-35 dagen |
| Betaalmethode: | t/t |
| Leveringscapaciteit: | 15 miljoen sets per jaar |
Eenkleurig: kort drukken voor de defogger en de LED strip aan/uit, lang drukken voor het dimmen van de helderheid van 10% tot 100%.
LED-indicator: 100% wit licht bij aansteken en 30% wit licht bij stand-by, en dan zal de LED-indicator na lang drukken gedurende 3 seconden uitgaan, wordt het weer 30% wit licht indien opnieuw wordt ingedrukt,en veranderingen in blauw licht bij aanrakingMet uitgeschakeld geheugen.
| Model | AEK-TS1-CCT |
| Uitgangsspanning | 12/24V |
| Stroom | Maximaal 5A |
| Kracht | 60/120W |
| Dimming | 10% tot 100% |
| Afmeting | 122 x 73 x 6,5 mm |
| Aanpassing van software | Ondersteuning |
| MOQ: | 200 stuks |
| Price: | USD2.4/pcs |
| Standaard Verpakking: | PE Zak & Karton |
| Levertijd: | 25-35 dagen |
| Betaalmethode: | t/t |
| Leveringscapaciteit: | 15 miljoen sets per jaar |
Eenkleurig: kort drukken voor de defogger en de LED strip aan/uit, lang drukken voor het dimmen van de helderheid van 10% tot 100%.
LED-indicator: 100% wit licht bij aansteken en 30% wit licht bij stand-by, en dan zal de LED-indicator na lang drukken gedurende 3 seconden uitgaan, wordt het weer 30% wit licht indien opnieuw wordt ingedrukt,en veranderingen in blauw licht bij aanrakingMet uitgeschakeld geheugen.
| Model | AEK-TS1-CCT |
| Uitgangsspanning | 12/24V |
| Stroom | Maximaal 5A |
| Kracht | 60/120W |
| Dimming | 10% tot 100% |
| Afmeting | 122 x 73 x 6,5 mm |
| Aanpassing van software | Ondersteuning |