| Adedi: | 200 adet |
| Price: | USD2.4/pcs |
| Standart Paketleme: | PE Torba ve Karton |
| Teslim süresi: | 25-35 gün |
| Ödeme yöntemi: | T/T |
| Tedarik Kapasitesi: | Yılda 15 Milyon set |
Tek renk: Buğu çözücü ve LED şerit açma/kapama için kısa basma, parlaklığı %10 ila %100 arasında ayarlamak için uzun basma.
LED göstergesi: Güç açıkken %100 beyaz ışık ve Beklemedeyken %30 beyaz ışık, ardından LED göstergesi 3 saniye uzun basıldığında kapanır, tekrar basıldığında %30 beyaz ışığa döner ve dokunulduğunda mavi ışığa geçer, güç kapalıyken hafızalıdır.
| Model | AEK-TS1-CCT |
| Çıkış Voltajı | 12/24V |
| Akım | Maks 5A |
| Güç | 60/120W |
| Karartma | 10%-100% |
| Boyut | 122*73*6.5mm |
| Yazılım özelleştirme | Destek |
| Adedi: | 200 adet |
| Price: | USD2.4/pcs |
| Standart Paketleme: | PE Torba ve Karton |
| Teslim süresi: | 25-35 gün |
| Ödeme yöntemi: | T/T |
| Tedarik Kapasitesi: | Yılda 15 Milyon set |
Tek renk: Buğu çözücü ve LED şerit açma/kapama için kısa basma, parlaklığı %10 ila %100 arasında ayarlamak için uzun basma.
LED göstergesi: Güç açıkken %100 beyaz ışık ve Beklemedeyken %30 beyaz ışık, ardından LED göstergesi 3 saniye uzun basıldığında kapanır, tekrar basıldığında %30 beyaz ışığa döner ve dokunulduğunda mavi ışığa geçer, güç kapalıyken hafızalıdır.
| Model | AEK-TS1-CCT |
| Çıkış Voltajı | 12/24V |
| Akım | Maks 5A |
| Güç | 60/120W |
| Karartma | 10%-100% |
| Boyut | 122*73*6.5mm |
| Yazılım özelleştirme | Destek |