| MOQ: | 200 τεμ |
| Price: | Negotiated |
| Τυπική συσκευασία: | Τσάντα & χαρτοκιβώτιο PE |
| Προθεσμία παράδοσης: | 25-35 ημέρες |
| Τρόπος πληρωμής: | T/T |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού: | 15 εκατομμύρια σετ ανά έτος |
| Ονομασία του προϊόντος | Κρυμμένος τύπος ξύλινος διακόπτης αφής |
|---|---|
| Σχήμα | ZDL-CM |
| Τεχνολογία | 12-24V |
| Δύναμη αναμονής | < 0,5 W |
| Απόσταση επαγωγής | Αγγίξτε |
| Διάστημα καλωδίου | 2 μέτρα |
| Μέθοδος ελέγχου | Κεντρικός έλεγχος |
| Μέγεθος | 670,6 × 36,2 × 15 mm |
| MOQ: | 200 τεμ |
| Price: | Negotiated |
| Τυπική συσκευασία: | Τσάντα & χαρτοκιβώτιο PE |
| Προθεσμία παράδοσης: | 25-35 ημέρες |
| Τρόπος πληρωμής: | T/T |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού: | 15 εκατομμύρια σετ ανά έτος |
| Ονομασία του προϊόντος | Κρυμμένος τύπος ξύλινος διακόπτης αφής |
|---|---|
| Σχήμα | ZDL-CM |
| Τεχνολογία | 12-24V |
| Δύναμη αναμονής | < 0,5 W |
| Απόσταση επαγωγής | Αγγίξτε |
| Διάστημα καλωδίου | 2 μέτρα |
| Μέθοδος ελέγχου | Κεντρικός έλεγχος |
| Μέγεθος | 670,6 × 36,2 × 15 mm |