| MOQ: | 200szt |
| Price: | Negotiated |
| Standardowe opakowanie: | Torba PE i karton |
| Okres dostawy: | 25-35 dni |
| Metoda płatności: | T/T |
| Wydajność dostaw: | 15 milionów zestawów rocznie |
| Nazwa produktu | Ukryty drewniany przełącznik dotykowy |
|---|---|
| Model | ZDL-CM |
| Napięcie wejściowe | 12-24V |
| Pobór mocy w trybie czuwania | <0,5W |
| Odległość indukcji | Dotyk |
| Długość kabla | 2m |
| Metoda sterowania | Sterowanie scentralizowane |
| Wymiary | 67,6×36,2×15 mm |
| MOQ: | 200szt |
| Price: | Negotiated |
| Standardowe opakowanie: | Torba PE i karton |
| Okres dostawy: | 25-35 dni |
| Metoda płatności: | T/T |
| Wydajność dostaw: | 15 milionów zestawów rocznie |
| Nazwa produktu | Ukryty drewniany przełącznik dotykowy |
|---|---|
| Model | ZDL-CM |
| Napięcie wejściowe | 12-24V |
| Pobór mocy w trybie czuwania | <0,5W |
| Odległość indukcji | Dotyk |
| Długość kabla | 2m |
| Metoda sterowania | Sterowanie scentralizowane |
| Wymiary | 67,6×36,2×15 mm |