| MOQ: | 200 τεμ |
| Price: | Negotiated |
| Τυπική συσκευασία: | Τσάντα & χαρτοκιβώτιο PE |
| Προθεσμία παράδοσης: | 25-35 ημέρες |
| Τρόπος πληρωμής: | T/T |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού: | 15 εκατομμύρια σετ ανά έτος |
| Παράμετρος | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Μοντέλο | A23026/A23028/A23023 |
| Μέγεθος εγκοπής | Φ42x11.5mm, Φ65X11.5mm; Φ60X9mm |
| Τάση προϊόντος | 12/24VDC |
| CRI (Δείκτης απόδοσης χρωμάτων) | > 90 |
| Πηγή φωτός | SMD2835 |
| Ισχύς | 1W/2.5W/1.5W |
| Επιλογές θερμοκρασίας χρώματος | 3000K/4000K |
| Επιλογές χρώματος περιβλήματος | Αρχικό χρώμα αλουμινίου/Μαύρο |
| Προσαρμογή μήκους | Υποστηρίζεται (Προσαρμόσιμο ανά απαιτούμενο μέγεθος) |
| Τύπος εγκατάστασης | Επιφανειακή στήριξη |
| MOQ: | 200 τεμ |
| Price: | Negotiated |
| Τυπική συσκευασία: | Τσάντα & χαρτοκιβώτιο PE |
| Προθεσμία παράδοσης: | 25-35 ημέρες |
| Τρόπος πληρωμής: | T/T |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού: | 15 εκατομμύρια σετ ανά έτος |
| Παράμετρος | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Μοντέλο | A23026/A23028/A23023 |
| Μέγεθος εγκοπής | Φ42x11.5mm, Φ65X11.5mm; Φ60X9mm |
| Τάση προϊόντος | 12/24VDC |
| CRI (Δείκτης απόδοσης χρωμάτων) | > 90 |
| Πηγή φωτός | SMD2835 |
| Ισχύς | 1W/2.5W/1.5W |
| Επιλογές θερμοκρασίας χρώματος | 3000K/4000K |
| Επιλογές χρώματος περιβλήματος | Αρχικό χρώμα αλουμινίου/Μαύρο |
| Προσαρμογή μήκους | Υποστηρίζεται (Προσαρμόσιμο ανά απαιτούμενο μέγεθος) |
| Τύπος εγκατάστασης | Επιφανειακή στήριξη |