| MOQ: | 200szt |
| Price: | Negotiated |
| Standardowe opakowanie: | Torba PE i karton |
| Okres dostawy: | 25-35 dni |
| Metoda płatności: | T/T |
| Wydajność dostaw: | 15 milionów zestawów rocznie |
| Parametry | Szczegóły |
|---|---|
| Model | A23026/A23028/A23023 |
| Wielkość szczeliny | Środki oddziaływania: |
| Napięcie produktu | 12/24VDC |
| CRI (Colour Rendering Index) | > 90 |
| Źródło światła | SMD2835 |
| Władza | 1W/2.5W/1.5W |
| Opcje temperatury koloru | 3000K/4000K |
| Wybór koloru obudowy | Oryginalny kolor aluminium/czarny |
| Dostosowanie długości | Wspierane (w zależności od wymaganego rozmiaru) |
| Rodzaj instalacji | Nawierzchnia montowana |
| MOQ: | 200szt |
| Price: | Negotiated |
| Standardowe opakowanie: | Torba PE i karton |
| Okres dostawy: | 25-35 dni |
| Metoda płatności: | T/T |
| Wydajność dostaw: | 15 milionów zestawów rocznie |
| Parametry | Szczegóły |
|---|---|
| Model | A23026/A23028/A23023 |
| Wielkość szczeliny | Środki oddziaływania: |
| Napięcie produktu | 12/24VDC |
| CRI (Colour Rendering Index) | > 90 |
| Źródło światła | SMD2835 |
| Władza | 1W/2.5W/1.5W |
| Opcje temperatury koloru | 3000K/4000K |
| Wybór koloru obudowy | Oryginalny kolor aluminium/czarny |
| Dostosowanie długości | Wspierane (w zależności od wymaganego rozmiaru) |
| Rodzaj instalacji | Nawierzchnia montowana |