| Adedi: | 200 adet |
| Price: | Negotiated |
| Standart Paketleme: | PE Torba ve Karton |
| Teslim süresi: | 25-35 gün |
| Ödeme yöntemi: | T/T |
| Tedarik Kapasitesi: | Yılda 15 Milyon set |
| Parametre | Detaylar |
|---|---|
| Model | A23026/A23028/A23023 |
| Kesim Boyutu | Φ42x11.5mm, Φ65X11.5mm; Φ60X9mm |
| Ürün Voltajı | 12/24VDC |
| CRI (Renk Geriverim İndeksi) | > 90 |
| Işık Kaynağı | SMD2835 |
| Güç | 1W/2.5W/1.5W |
| Renk Sıcaklığı Seçenekleri | 3000K/4000K |
| Gövde Rengi Seçenekleri | Orijinal Alüminyum Renk/Siyah |
| Uzunluk Özelleştirme | Desteklenir (Gerekli Boyuta Göre Özelleştirilebilir) |
| Kurulum Tipi | Yüzeye monte |
| Adedi: | 200 adet |
| Price: | Negotiated |
| Standart Paketleme: | PE Torba ve Karton |
| Teslim süresi: | 25-35 gün |
| Ödeme yöntemi: | T/T |
| Tedarik Kapasitesi: | Yılda 15 Milyon set |
| Parametre | Detaylar |
|---|---|
| Model | A23026/A23028/A23023 |
| Kesim Boyutu | Φ42x11.5mm, Φ65X11.5mm; Φ60X9mm |
| Ürün Voltajı | 12/24VDC |
| CRI (Renk Geriverim İndeksi) | > 90 |
| Işık Kaynağı | SMD2835 |
| Güç | 1W/2.5W/1.5W |
| Renk Sıcaklığı Seçenekleri | 3000K/4000K |
| Gövde Rengi Seçenekleri | Orijinal Alüminyum Renk/Siyah |
| Uzunluk Özelleştirme | Desteklenir (Gerekli Boyuta Göre Özelleştirilebilir) |
| Kurulum Tipi | Yüzeye monte |