| MOQ: | 200 stuks |
| Price: | Negotiated |
| Standaard Verpakking: | PE Zak & Karton |
| Levertijd: | 25-35 dagen |
| Betaalmethode: | T/T |
| Leveringscapaciteit: | 15 miljoen sets per jaar |
| Parameter | Details |
|---|---|
| Model | A23026/A23028/A23023 |
| Afmeting Uitsparing | Φ42x11.5mm, Φ65X11.5mm; Φ60X9mm |
| Productspanning | 12/24VDC |
| CRI (Color Rendering Index) | > 90 |
| Lichtbron | SMD2835 |
| Vermogen | 1W/2.5W/1.5W |
| Kleurtemperatuur Opties | 3000K/4000K |
| Behuizingskleur Opties | Originele Aluminium Kleur/Zwart |
| Lengte Maatwerk | Ondersteund (Aanpasbaar per Vereiste Afmeting) |
| Installatietype | Opbouwmontage |
| MOQ: | 200 stuks |
| Price: | Negotiated |
| Standaard Verpakking: | PE Zak & Karton |
| Levertijd: | 25-35 dagen |
| Betaalmethode: | T/T |
| Leveringscapaciteit: | 15 miljoen sets per jaar |
| Parameter | Details |
|---|---|
| Model | A23026/A23028/A23023 |
| Afmeting Uitsparing | Φ42x11.5mm, Φ65X11.5mm; Φ60X9mm |
| Productspanning | 12/24VDC |
| CRI (Color Rendering Index) | > 90 |
| Lichtbron | SMD2835 |
| Vermogen | 1W/2.5W/1.5W |
| Kleurtemperatuur Opties | 3000K/4000K |
| Behuizingskleur Opties | Originele Aluminium Kleur/Zwart |
| Lengte Maatwerk | Ondersteund (Aanpasbaar per Vereiste Afmeting) |
| Installatietype | Opbouwmontage |