| MOQ: | 200 τεμ |
| Price: | USD1.72/pcs |
| Τυπική συσκευασία: | Τσάντα & χαρτοκιβώτιο PE |
| Προθεσμία παράδοσης: | 25-35 ημέρες |
| Τρόπος πληρωμής: | Τ/Τ |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού: | 15 εκατομμύρια σετ ανά έτος |
Λειτουργικοί τρόποι
Σύντομο άγγιγμα: Δύο χρώματα - Ψυχρό - Ζεστό - Εκκενωμένο... κύκλο.30% φωτεινότητα, μακρύ άγγιγμα για 3S για να απενεργοποιήσετε τον δείκτη, άγγιξε ξανά για 30% φωτεινότηταΜπλε φως όταν αγγίξετε, με αποθήκευση μνήμης.
| Σχήμα | ΑΕΚ-ΤΣ-01-IP44 |
| Δυναμική τάση | 12/24V |
| Τρέχων | Μέγιστο 5A |
| Δύναμη | 60/120W |
| Αμβλύνσεις | 10%-100% |
| Διάσταση | 65*54*11,2 mm |
| Προσαρμογή λογισμικού | Υποστήριξη |
| MOQ: | 200 τεμ |
| Price: | USD1.72/pcs |
| Τυπική συσκευασία: | Τσάντα & χαρτοκιβώτιο PE |
| Προθεσμία παράδοσης: | 25-35 ημέρες |
| Τρόπος πληρωμής: | Τ/Τ |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού: | 15 εκατομμύρια σετ ανά έτος |
Λειτουργικοί τρόποι
Σύντομο άγγιγμα: Δύο χρώματα - Ψυχρό - Ζεστό - Εκκενωμένο... κύκλο.30% φωτεινότητα, μακρύ άγγιγμα για 3S για να απενεργοποιήσετε τον δείκτη, άγγιξε ξανά για 30% φωτεινότηταΜπλε φως όταν αγγίξετε, με αποθήκευση μνήμης.
| Σχήμα | ΑΕΚ-ΤΣ-01-IP44 |
| Δυναμική τάση | 12/24V |
| Τρέχων | Μέγιστο 5A |
| Δύναμη | 60/120W |
| Αμβλύνσεις | 10%-100% |
| Διάσταση | 65*54*11,2 mm |
| Προσαρμογή λογισμικού | Υποστήριξη |