| MOQ: | 200 عدد |
| Price: | USD1.72/pcs |
| بسته بندی استاندارد: | کیسه و کارتن پلی اتیلن |
| دوره تحویل: | 25-35 روز |
| روش پرداخت: | T/T |
| ظرفیت تامین: | 15 میلیون ست در سال |
حالت های کاربردی
لمس کوتاه: دو رنگ - خنک - گرم - خاموش... چرخه. لمس طولانی برای تنظیم روشنایی (10٪ - 100٪). فعال کردن مه هنگام روشن شدن نور. چراغ شاخص: LED سفید، 100٪ روشنایی هنگام روشن شدن30 درصد روشنایی وقتی که خاموش شده، لمس طولانی برای 3S برای خاموش کردن شاخص، دوباره لمس برای 30٪ روشنایی نور آبی هنگامی که لمس می شود، با حافظه خاموش.
| مدل | AEK-TS-01-IP44 |
| ولتاژ خروجی | 12/24 ولت |
| جریان | حداکثر 5A |
| قدرت | 60/120W |
| کم نور | 10 تا 100 درصد |
| ابعاد | 65*54*11.2 میلی متر |
| سفارشی سازی نرم افزار | حمایت |
| MOQ: | 200 عدد |
| Price: | USD1.72/pcs |
| بسته بندی استاندارد: | کیسه و کارتن پلی اتیلن |
| دوره تحویل: | 25-35 روز |
| روش پرداخت: | T/T |
| ظرفیت تامین: | 15 میلیون ست در سال |
حالت های کاربردی
لمس کوتاه: دو رنگ - خنک - گرم - خاموش... چرخه. لمس طولانی برای تنظیم روشنایی (10٪ - 100٪). فعال کردن مه هنگام روشن شدن نور. چراغ شاخص: LED سفید، 100٪ روشنایی هنگام روشن شدن30 درصد روشنایی وقتی که خاموش شده، لمس طولانی برای 3S برای خاموش کردن شاخص، دوباره لمس برای 30٪ روشنایی نور آبی هنگامی که لمس می شود، با حافظه خاموش.
| مدل | AEK-TS-01-IP44 |
| ولتاژ خروجی | 12/24 ولت |
| جریان | حداکثر 5A |
| قدرت | 60/120W |
| کم نور | 10 تا 100 درصد |
| ابعاد | 65*54*11.2 میلی متر |
| سفارشی سازی نرم افزار | حمایت |