| MOQ: | 200 stuks |
| Price: | USD1.72/pcs |
| Standaard Verpakking: | PE Zak & Karton |
| Levertijd: | 25-35 dagen |
| Betaalmethode: | t/t |
| Leveringscapaciteit: | 15 miljoen sets per jaar |
Functionele modus
Korte aanraking: Dual Color - Cool - Warm - Off... Cyclus. Lange aanraking om Helderheid aan te passen (10%-100%).30% Helderheid wanneer uitgeschakeld, Lang aanraken voor 3S om indicator uit te schakelen, opnieuw aanraken voor 30% HelderheidBlauwe licht bij aanraking, met Power-Off geheugen.
| Model | AEK-TS-01-IP44 |
| Uitgangsspanning | 12/24V |
| Stroom | Maximaal 5A |
| Kracht | 60/120W |
| Dimming | 10% tot 100% |
| Afmeting | 65 x 54 x 11,2 mm |
| Aanpassing van software | Ondersteuning |
| MOQ: | 200 stuks |
| Price: | USD1.72/pcs |
| Standaard Verpakking: | PE Zak & Karton |
| Levertijd: | 25-35 dagen |
| Betaalmethode: | t/t |
| Leveringscapaciteit: | 15 miljoen sets per jaar |
Functionele modus
Korte aanraking: Dual Color - Cool - Warm - Off... Cyclus. Lange aanraking om Helderheid aan te passen (10%-100%).30% Helderheid wanneer uitgeschakeld, Lang aanraken voor 3S om indicator uit te schakelen, opnieuw aanraken voor 30% HelderheidBlauwe licht bij aanraking, met Power-Off geheugen.
| Model | AEK-TS-01-IP44 |
| Uitgangsspanning | 12/24V |
| Stroom | Maximaal 5A |
| Kracht | 60/120W |
| Dimming | 10% tot 100% |
| Afmeting | 65 x 54 x 11,2 mm |
| Aanpassing van software | Ondersteuning |