| MOQ: | 200pcs |
| Price: | USD1.72/pcs |
| Standard Packaging: | PE bag & Carton |
| Delivery Period: | 25-35 days |
| Payment Method: | T/T |
| Supply Capacity: | 15 Million sets per Year |
Functional Modes
Short touch: Dual Color - Cool - Warm - Off... Cycle. Long touch to AdjustBrightness (10%-100%). Defogging Activates When Light is On.Indicator Light: White LED, 100% Brightness When On, 30% Brightness WhenOff, Long touch for 3S to Turn Off Indicator, touch again for 30% BrightnessBlue Light When Touched, With Power-Off Memory.
| Model | AEK-TS-01-IP44 |
| Output Voltage | 12/24V |
| Current | Max 5A |
| Power | 60/120W |
| Dimming | 10%-100% |
| Dimension | 65*54*11.2mm |
| Software customization | Support |
| MOQ: | 200pcs |
| Price: | USD1.72/pcs |
| Standard Packaging: | PE bag & Carton |
| Delivery Period: | 25-35 days |
| Payment Method: | T/T |
| Supply Capacity: | 15 Million sets per Year |
Functional Modes
Short touch: Dual Color - Cool - Warm - Off... Cycle. Long touch to AdjustBrightness (10%-100%). Defogging Activates When Light is On.Indicator Light: White LED, 100% Brightness When On, 30% Brightness WhenOff, Long touch for 3S to Turn Off Indicator, touch again for 30% BrightnessBlue Light When Touched, With Power-Off Memory.
| Model | AEK-TS-01-IP44 |
| Output Voltage | 12/24V |
| Current | Max 5A |
| Power | 60/120W |
| Dimming | 10%-100% |
| Dimension | 65*54*11.2mm |
| Software customization | Support |