| MOQ: | 200szt |
| Price: | USD1.72/pcs |
| Standardowe opakowanie: | Torba PE i karton |
| Okres dostawy: | 25-35 dni |
| Metoda płatności: | T/T |
| Wydajność dostaw: | 15 milionów zestawów rocznie |
Tryby funkcjonalne
Krótki dotyk: Podwójny kolor - chłodny - ciepły - wyłączony... Cykl. Długi dotyk do regulacjiBrightness (10%-100%). Defogging aktywuje się, gdy światło jest włączone.30% Jasność przy wyłączeniu, Długie dotknięcie dla 3S wyłączyć wskaźnik, dotknij ponownie dla 30% JasnośćBłękitne światło przy dotknięciu, z pamięcią wyłączoną.
| Model | AEK-TS-01-IP44 |
| Napięcie wyjściowe | 12/24V |
| Aktualność | Maksymalnie 5A |
| Władza | 60/120W |
| Zmrażanie | 10%-100% |
| Wymiar | 65*54*11,2 mm |
| Dostosowanie oprogramowania | Wsparcie |
| MOQ: | 200szt |
| Price: | USD1.72/pcs |
| Standardowe opakowanie: | Torba PE i karton |
| Okres dostawy: | 25-35 dni |
| Metoda płatności: | T/T |
| Wydajność dostaw: | 15 milionów zestawów rocznie |
Tryby funkcjonalne
Krótki dotyk: Podwójny kolor - chłodny - ciepły - wyłączony... Cykl. Długi dotyk do regulacjiBrightness (10%-100%). Defogging aktywuje się, gdy światło jest włączone.30% Jasność przy wyłączeniu, Długie dotknięcie dla 3S wyłączyć wskaźnik, dotknij ponownie dla 30% JasnośćBłękitne światło przy dotknięciu, z pamięcią wyłączoną.
| Model | AEK-TS-01-IP44 |
| Napięcie wyjściowe | 12/24V |
| Aktualność | Maksymalnie 5A |
| Władza | 60/120W |
| Zmrażanie | 10%-100% |
| Wymiar | 65*54*11,2 mm |
| Dostosowanie oprogramowania | Wsparcie |