| MOQ: | 200 τεμ |
| Price: | USD1.72/pcs |
| Τυπική συσκευασία: | Τσάντα & χαρτοκιβώτιο PE |
| Προθεσμία παράδοσης: | 25-35 ημέρες |
| Τρόπος πληρωμής: | Τ/Τ |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού: | 15 εκατομμύρια σετ ανά έτος |
Διακόπτης αφής μονής πλήκτρου IP44 για ρύθμιση φωτεινότητας και CCT, υποστηρίζει OEM, Έξυπνος Διακόπτης LED Dimmer
Λειτουργίες
Σύντομο πάτημα: Διπλό Χρώμα - Ψυχρό - Θερμό - Σβήσιμο... Κύκλος.
Παρατεταμένο πάτημα για ρύθμιση φωτεινότητας (10%-100%).
Η λειτουργία αντιθαμβωτικής προστασίας ενεργοποιείται όταν το φως είναι αναμμένο.
Ενδεικτική Λυχνία: Λευκό LED, 100% Φωτεινότητα όταν είναι αναμμένο, 30% Φωτεινότητα όταν είναι σβηστό, παρατεταμένο πάτημα για 3 δευτερόλεπτα για απενεργοποίηση της ενδεικτικής λυχνίας, πάτημα ξανά για 30% φωτεινότητα, μπλε φως όταν πατηθεί, με μνήμη απενεργοποίησης.
| Μοντέλο | AEK-TS-01-IP44 |
| Τάση Εξόδου | 12/24V |
| Ρεύμα | Μέγιστο 5A |
| Ισχύς | 60/120W |
| Ρύθμιση Φωτεινότητας | 10%-100% |
| Διαστάσεις | 65*54*11.2mm |
| Βαθμός Προστασίας IP | IP20 |
| Προσαρμογή Λογισμικού | Υποστηρίζεται |
| MOQ: | 200 τεμ |
| Price: | USD1.72/pcs |
| Τυπική συσκευασία: | Τσάντα & χαρτοκιβώτιο PE |
| Προθεσμία παράδοσης: | 25-35 ημέρες |
| Τρόπος πληρωμής: | Τ/Τ |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού: | 15 εκατομμύρια σετ ανά έτος |
Διακόπτης αφής μονής πλήκτρου IP44 για ρύθμιση φωτεινότητας και CCT, υποστηρίζει OEM, Έξυπνος Διακόπτης LED Dimmer
Λειτουργίες
Σύντομο πάτημα: Διπλό Χρώμα - Ψυχρό - Θερμό - Σβήσιμο... Κύκλος.
Παρατεταμένο πάτημα για ρύθμιση φωτεινότητας (10%-100%).
Η λειτουργία αντιθαμβωτικής προστασίας ενεργοποιείται όταν το φως είναι αναμμένο.
Ενδεικτική Λυχνία: Λευκό LED, 100% Φωτεινότητα όταν είναι αναμμένο, 30% Φωτεινότητα όταν είναι σβηστό, παρατεταμένο πάτημα για 3 δευτερόλεπτα για απενεργοποίηση της ενδεικτικής λυχνίας, πάτημα ξανά για 30% φωτεινότητα, μπλε φως όταν πατηθεί, με μνήμη απενεργοποίησης.
| Μοντέλο | AEK-TS-01-IP44 |
| Τάση Εξόδου | 12/24V |
| Ρεύμα | Μέγιστο 5A |
| Ισχύς | 60/120W |
| Ρύθμιση Φωτεινότητας | 10%-100% |
| Διαστάσεις | 65*54*11.2mm |
| Βαθμός Προστασίας IP | IP20 |
| Προσαρμογή Λογισμικού | Υποστηρίζεται |