| MOQ: | 200 stuks |
| Price: | USD1.72/pcs |
| Standaard Verpakking: | PE Zak & Karton |
| Levertijd: | 25-35 dagen |
| Betaalmethode: | t/t |
| Leveringscapaciteit: | 15 miljoen sets per jaar |
IP44 Enkelvoudige Touch Dimmer en CCT Schakelaar, ondersteunt OEM, Slimme LED Dimschakelaar
Functionele Modi
Korte aanraking: Dual Color - Koel - Warm - Uit... Cyclus.
Lang indrukken om de helderheid aan te passen (10%-100%).
Ontwaseming activeert wanneer het licht aan is.
Indicatielampje: Witte LED, 100% helderheid wanneer aan, 30% helderheid wanneer uit, lang indrukken voor 3S om de indicator uit te schakelen, opnieuw aanraken voor 30% helderheid, blauw licht bij aanraking, met geheugenfunctie voor uitschakelen.
| Model | AEK-TS-01-IP44 |
| Uitgangsspanning | 12/24V |
| Stroom | Max 5A |
| Vermogen | 60/120W |
| Dimmen | 10%-100% |
| Afmeting | 65*54*11.2mm |
| IP-classificatie | IP20 |
| Software aanpassing | Ondersteund |
| MOQ: | 200 stuks |
| Price: | USD1.72/pcs |
| Standaard Verpakking: | PE Zak & Karton |
| Levertijd: | 25-35 dagen |
| Betaalmethode: | t/t |
| Leveringscapaciteit: | 15 miljoen sets per jaar |
IP44 Enkelvoudige Touch Dimmer en CCT Schakelaar, ondersteunt OEM, Slimme LED Dimschakelaar
Functionele Modi
Korte aanraking: Dual Color - Koel - Warm - Uit... Cyclus.
Lang indrukken om de helderheid aan te passen (10%-100%).
Ontwaseming activeert wanneer het licht aan is.
Indicatielampje: Witte LED, 100% helderheid wanneer aan, 30% helderheid wanneer uit, lang indrukken voor 3S om de indicator uit te schakelen, opnieuw aanraken voor 30% helderheid, blauw licht bij aanraking, met geheugenfunctie voor uitschakelen.
| Model | AEK-TS-01-IP44 |
| Uitgangsspanning | 12/24V |
| Stroom | Max 5A |
| Vermogen | 60/120W |
| Dimmen | 10%-100% |
| Afmeting | 65*54*11.2mm |
| IP-classificatie | IP20 |
| Software aanpassing | Ondersteund |