| MOQ: | 200 عدد |
| Price: | USD1.72/pcs |
| بسته بندی استاندارد: | کیسه و کارتن پلی اتیلن |
| دوره تحویل: | 25-35 روز |
| روش پرداخت: | T/T |
| ظرفیت تامین: | 15 میلیون ست در سال |
IP44 یک کلید لمسی لمسی و سوئیچ CCT، پشتیبانی از OEM، سوئیچ LED Smart Dimmer
حالت های کاربردی
تماس کوتاه دو رنگ - خنک - گرم - خاموش... چرخه
لمس طولانی برای تنظیم روشنایی (10٪-100٪).
وقتي که چراغ روشن شده، فعال ميشه.
نور شاخص: ال ای دی سفید، روشنایی 100٪ هنگام روشن شدن، 30٪ روشنایی هنگام خاموش شدن، لمس طولانی برای 3S برای خاموش کردن شاخص، لمس مجدد برای 30٪ روشنایی، نور آبی هنگام لمس، با حافظه خاموش شده.
| مدل | AEK-TS-01-IP44 |
| ولتاژ خروجی | 12/24 ولت |
| جریان | حداکثر 5A |
| قدرت | 60/120W |
| کم نور | 10 تا 100 درصد |
| ابعاد | 65*54*11.2 میلی متر |
| رتبه بندی IP | IP20 |
| سفارشی سازی نرم افزار | پشتیبانی شده |
| MOQ: | 200 عدد |
| Price: | USD1.72/pcs |
| بسته بندی استاندارد: | کیسه و کارتن پلی اتیلن |
| دوره تحویل: | 25-35 روز |
| روش پرداخت: | T/T |
| ظرفیت تامین: | 15 میلیون ست در سال |
IP44 یک کلید لمسی لمسی و سوئیچ CCT، پشتیبانی از OEM، سوئیچ LED Smart Dimmer
حالت های کاربردی
تماس کوتاه دو رنگ - خنک - گرم - خاموش... چرخه
لمس طولانی برای تنظیم روشنایی (10٪-100٪).
وقتي که چراغ روشن شده، فعال ميشه.
نور شاخص: ال ای دی سفید، روشنایی 100٪ هنگام روشن شدن، 30٪ روشنایی هنگام خاموش شدن، لمس طولانی برای 3S برای خاموش کردن شاخص، لمس مجدد برای 30٪ روشنایی، نور آبی هنگام لمس، با حافظه خاموش شده.
| مدل | AEK-TS-01-IP44 |
| ولتاژ خروجی | 12/24 ولت |
| جریان | حداکثر 5A |
| قدرت | 60/120W |
| کم نور | 10 تا 100 درصد |
| ابعاد | 65*54*11.2 میلی متر |
| رتبه بندی IP | IP20 |
| سفارشی سازی نرم افزار | پشتیبانی شده |