| Adedi: | 200 adet |
| Price: | USD1.72/pcs |
| Standart Paketleme: | PE Torba ve Karton |
| Teslim süresi: | 25-35 gün |
| Ödeme yöntemi: | T/T |
| Tedarik Kapasitesi: | Yılda 15 Milyon set |
IP44 Tek Tuşlu Dokunmatik Karartma ve CCT Anahtarı, OEM, Akıllı Dimmer LED Anahtar Desteği
Fonksiyonel Modlar
Kısa dokunuş: Çift Renk - Soğuk - Sıcak - Kapalı... Döngü.
Parlaklığı ayarlamak için uzun dokunun (%10-%100).
Işık açıkken buğu çözme etkinleşir.
Gösterge Işığı: Beyaz LED, Açıkken %100 Parlaklık, Kapalıyken %30 Parlaklık, göstergeyi kapatmak için 3 saniye uzun dokunun, %30 parlaklık için tekrar dokunun, dokunulduğunda mavi ışık, güç kapalı belleği ile.
| Model | AEK-TS-01-IP44 |
| Çıkış Voltajı | 12/24V |
| Akım | Maks 5A |
| Güç | 60/120W |
| Karartma | 10%-100% |
| Boyut | 65*54*11.2mm |
| IP Derecesi | IP20 |
| Yazılım özelleştirme | Desteklenir |
| Adedi: | 200 adet |
| Price: | USD1.72/pcs |
| Standart Paketleme: | PE Torba ve Karton |
| Teslim süresi: | 25-35 gün |
| Ödeme yöntemi: | T/T |
| Tedarik Kapasitesi: | Yılda 15 Milyon set |
IP44 Tek Tuşlu Dokunmatik Karartma ve CCT Anahtarı, OEM, Akıllı Dimmer LED Anahtar Desteği
Fonksiyonel Modlar
Kısa dokunuş: Çift Renk - Soğuk - Sıcak - Kapalı... Döngü.
Parlaklığı ayarlamak için uzun dokunun (%10-%100).
Işık açıkken buğu çözme etkinleşir.
Gösterge Işığı: Beyaz LED, Açıkken %100 Parlaklık, Kapalıyken %30 Parlaklık, göstergeyi kapatmak için 3 saniye uzun dokunun, %30 parlaklık için tekrar dokunun, dokunulduğunda mavi ışık, güç kapalı belleği ile.
| Model | AEK-TS-01-IP44 |
| Çıkış Voltajı | 12/24V |
| Akım | Maks 5A |
| Güç | 60/120W |
| Karartma | 10%-100% |
| Boyut | 65*54*11.2mm |
| IP Derecesi | IP20 |
| Yazılım özelleştirme | Desteklenir |