| MOQ: | 200szt |
| Price: | USD1.72/pcs |
| Standardowe opakowanie: | Torba PE i karton |
| Okres dostawy: | 25-35 dni |
| Metoda płatności: | T/T |
| Wydajność dostaw: | 15 milionów zestawów rocznie |
Jednoklawiszowy przełącznik dotykowy IP44 do ściemniania i CCT, wsparcie OEM, inteligentny ściemniacz LED
Tryby Funkcjonalne
Krótkie dotknięcie: Dwukolorowy - Zimny - Ciepły - Wyłącz... Cykl.
Długie dotknięcie do regulacji jasności (10%-100%).
Funkcja odmgławiania aktywuje się po włączeniu światła.
Światło wskaźnikowe: Biała dioda LED, 100% jasności po włączeniu, 30% jasności po wyłączeniu, długie dotknięcie przez 3S wyłącza wskaźnik, ponowne dotknięcie przywraca 30% jasności, niebieskie światło po dotknięciu, z pamięcią wyłączenia.
| Model | AEK-TS-01-IP44 |
| Napięcie Wyjściowe | 12/24V |
| Prąd | Max 5A |
| Moc | 60/120W |
| Ściemnianie | 10%-100% |
| Wymiary | 65*54*11.2mm |
| Stopień Ochrony IP | IP20 |
| Dostosowanie Oprogramowania | Wspierane |
| MOQ: | 200szt |
| Price: | USD1.72/pcs |
| Standardowe opakowanie: | Torba PE i karton |
| Okres dostawy: | 25-35 dni |
| Metoda płatności: | T/T |
| Wydajność dostaw: | 15 milionów zestawów rocznie |
Jednoklawiszowy przełącznik dotykowy IP44 do ściemniania i CCT, wsparcie OEM, inteligentny ściemniacz LED
Tryby Funkcjonalne
Krótkie dotknięcie: Dwukolorowy - Zimny - Ciepły - Wyłącz... Cykl.
Długie dotknięcie do regulacji jasności (10%-100%).
Funkcja odmgławiania aktywuje się po włączeniu światła.
Światło wskaźnikowe: Biała dioda LED, 100% jasności po włączeniu, 30% jasności po wyłączeniu, długie dotknięcie przez 3S wyłącza wskaźnik, ponowne dotknięcie przywraca 30% jasności, niebieskie światło po dotknięciu, z pamięcią wyłączenia.
| Model | AEK-TS-01-IP44 |
| Napięcie Wyjściowe | 12/24V |
| Prąd | Max 5A |
| Moc | 60/120W |
| Ściemnianie | 10%-100% |
| Wymiary | 65*54*11.2mm |
| Stopień Ochrony IP | IP20 |
| Dostosowanie Oprogramowania | Wspierane |